Půjčka Kimbi [recenze]: Má smysl tato okamžitá půjčka?

Váháte nad tím, zda si vzít půjčku, ale bojíte se toho, že to nezvládnete nebo to bude vyžadovat časté a dlouhé návštěvy ve vaší bance? Dnes už tohle opravdu nehrozí a půjčku si můžete sjednat velice rychle sami online na internetu. Stačí vám chvilka času a peníze na svém účtu můžete mít nejpozději do druhého dne, a to vše z pohodlí vašeho domova. Nevěříte?

Co je to Kimbi půjčka?

Společnost Zaplo Finance s.r.o. nabízí speciální Kimbi půjčku, ve které můžete získat peníze téměř ihned, a to ve výši od 10 000 Kč až do 60 000 Kč. Tato společnost je ověřená a u zákazníků velice oblíbená. Je totiž dobrou zárukou férových služeb. Půjčka Kimbi je velice transparentní a zakládá si především na smluvních podmínkách, které jsou velice přehledné. K dispozici budete mít i výpočetní kalkulačku, díky které budete vědět, kdy, co a jak splácíte. Každý měsíc se vám společnost také ozve a připomene vám další měsíční splátku, takže se nemusíte obávat, že byste prošvihli pravidelné splácení.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Pokud uvažujete nad získáním půjčky od společnosti Zaplo, je potřeba, abyste byli starší 18 let, měli trvalý pobyt na území České republiky, vlastnili bankovní účet a měli trvalý příjem. Pokud se vám tedy přihodilo něco, co si vyžaduje mimořádné finance navíc, které zrovna nemáte, je tato půjčka pro vás skvělým řešením.

Jaké jsou její výhody?

Když splníte základní podmínky pro získání půjčky, můžete se těšit na:

 • Vyplacení peněz nejpozději do druhého dne (Pokud máte účet u ČSOB, Raiffeisenbank, Komerční banky nebo Monety, je možné peníze vyplatit i dříve.)
 • Rychlý proces samotného schvalování
 • O půjčku lze zažádat online – skrz váš počítač, tablet nebo mobil
 • Pokud doložíte příslušný kredit, můžete zažádat o další půjčku ještě před splacením té první
 • Můžete požádat o prodloužení data splatnosti
 • Dlužnou částku můžete splatit předem po konzultaci se společností Zaplo Finance s.r.o.

Na co si dát pozor?

I když jsou podmínky Kimbi půjčky relativně příznivé, stále se jedná o půjčku, ve které budete splácet kromě poskytnuté částky i peníze navíc v podobě úroků. Proto si předem opravdu dobře promyslete, zda půjčku potřebujete. Mezi nevýhody, které klienti uvádějí patří i to, že:

 • Doba splatnosti je až od 3 měsíců, nikoli dříve
 • Při schvalování žádosti společnost nahlíží do registru dlužníků
 • Peníze také neobdrží žadatelé se špatnou platební morálkou
 • Úrok a RPSN je poměrně vysoký
 • Když si například půjčíte 10 000 Kč, které budete splácet 3 měsíce, celkově s úrokem a RPSN zaplatíte kolem 13 616 Kč. V případě půjčky 60 000 Kč, kterou splácíte 24 měsíců, celkem zaplatíte 104 020 Kč.

Jak začít?

Žádost o půjčku Kimbi je velice jednoduchá. Nejdříve si na webových stránkách důkladně přečtěte jednotlivé kroky a podmínky splácení. V případě, že se vším souhlasíte, můžete využít online kalkulačku, ze které zjistíte, kolik nakonec za půjčené peníze zaplatíte. Následně si již jen online zažádáte o půjčku. Stačí vyplnit požadované informace v jednoduchém online formuláři, nahrát potřebné dokumenty a zaslat identifikační platbu. Následuje proces schvalování, které může chvíli trvat, obvykle je však velmi rychlý. Pokud společnost Zaplo Finance s.r.o. uzná, že jste pro ni zajímavým zákazníkem, půjčku vám schválí, pošle příslušné dokumenty a do druhého dne můžete mít peníze na svém účtu.

Žádost o půjčku peněz byste nikdy neměli brát na lehkou váhu a vždy si tento krok velmi pečlivě promyslete, zda ji opravdu potřebujete a zda budete schopni půjčku pravidelně splácet. Tuto půjčku nepoužívejte na pokrytí dlužních plateb jako je například hypotéka, na řešení dlouhodobých finančních problémů a na zaplacení třeba dovolené či nepotřebných životních požitků. Na trhu jsou dnes k dostání i další půjčky, ze kterých si můžete vybrat.

Napsat komentář