FlexiFin půjčka [recenze]: Vyplatí se tento úvěr?

Rozhodujete se o tom, zda si vezmete či nevezmete půjčku nebo úvěr? Rozhodnutí je to bezesporu náročné a hned na samém začátku proto zvažte několik faktorů. V dnešní době se trh neustále vyvíjí a dostupné jsou také různé typy finančních produkčních, ze kterých si můžete vybrat. A proto si nejdříve udělejte průzkum a seznamte se se ze základními faktory. Vyzkoušet můžete například půjčku od společnosti FlexiFin.

Půjčka vs. úvěr?

Na samý začátek se rozhodněte, o jakou finanční částku chcete zažádat, zda se bude jednat o půjčku či o úvěr. Půjčka je obvykle menší finanční částka, která se často splácí v kratším časovém horizontu s vyššími úrokovými sazbami. Samotná půjčka pak může být určena například na nepředvídatelné výdaje, nákup nových spotřebičů či financování dovolené. Kdežto úvěr je pak větší finanční částka poskytnutá za účelem financování nějaké vyšší investice, mezi které patří nejčastěji bydlení, vzdělání či podnikání.

 

Rychlá půjčka od FlexiFin

Jednou ze společností, která vám může poskytnout rychlou půjčku, je i nebankovní společnost FlexiFin, která byla do roku 2019 známá jako De Vries Justitia s.r.o. Tato společnost má licenci od České národní banky, která ji opravňuje poskytovat rychlé půjčky a spotřebitelské úvěry.

FlexiFin je ideální rychlá půjčka zejména pro ty, které postihli nějaké nečekané výdaje nebo potřebují finance před výplatou. Půjčit si můžete od 1000 – 30 000 Kč, a to vše online. Jedná se o relativně malou částku s krátkou dobou splatnosti od 1–30 dnů. Velkou výhodou je také to, že půjčka je tzv. bezúčelová, což znamená, že peníze můžete použít na cokoli, ať už se jedná o nákup dárků, opravu auta či splátku hypotéky. Splátkový kalendář je velmi flexibilní a pokud se dostanete do nějaké finanční tísně, můžete si splátku odložit až o 11 měsíců. Nic však není ale zadarmo a v případě odložení splátky musíte zaplatit penále. Například pokud si prodloužíte splátku o 14 dní, zaplatíte navíc polovinu poplatku za poskytnutí úvěru. Chcete tuto půjčku vyzkoušet i vy?

Vše zvládnete online, od přihlášení až po sjednání!

Žádost o půjčku od společnosti FlexiFin je velice jednoduchá a půjčku si dokážete sjednat i online. Prvním krokem je návštěva a přihlášení se na webových stránkách společnosti FlexiFin, kde si na online kalkulačce zvolíte požadovanou výši půjčky. Ihned se vám zobrazí, kolik celkem za půjčku zaplatíte, včetně doby splatnosti, základního poplatku, roční úrokové sazby a RPSN. Následně vyplníte online formulář s vašimi osobními údaji a seznámíte se s několika souhlasy a všeobecnými obchodními podmínkami. Posledním krokem je vyplnění údajů o vaší finanční situaci, příjmech, zaměstnání apod. Po odeslání této žádosti vám přijde rozhodnutí, zda půjčku dostanete či nikoli.

Jaké jsou její výhody a nevýhody aneb zkušenosti zákazníků

Zákazníci, kteří již vyzkoušeli půjčku od společnosti FlexiFin, velmi pozitivně hodnotí to, že v případě schválení žádosti získáte půjčku téměř ihned na váš bankovní účet, což je velkou výhodou.

Mezi další výhody patří:

  • vyřízení půjčky online,
  • možnost odkladu splátek,
  • možnost vzít si půjčku opakovaně,
  • úroková sazba 0 %,
  • doba splatnosti do 30 dnů
  • a možnost půjčit si až 30 000 Kč.

Nevýhodou, kterou zákazníci často zmiňují, je:

  • poměrně vysoký poplatek za poskytnutí půjčky,
  • prodloužení splátek za vysoké poplatky
  • a poměrně málo informací o společnosti FlexiFin na jejich webových stránkách.

Faktory, které ještě zvážit…

Než začnete přemýšlet nad tím, zda si půjčku vůbec vezmete, zvažte následující faktory. Prvním z nich je určitě úroková sazba v případě prodloužení splátek. Zvažujte také například splatnost půjčky a jednotlivé měsíční splátky. Nebudou rozhodně malé, a tak si dobře rozmýšlejte, na co vlastně peníze potřebujete a zda jste je měsíčně schopní pravidelně splácet. Před uzavřením smlouvy se poraďte s finančním poradcem, který vám pomůže vybrat nejvhodnější řešení přímo pro vás.

Napsat komentář