Ferratum

ferratumJednou z nebankovních společností, která funguje na trhu SMS půjček už od počátků je Ferratum. Jde o firmu, která k nám přišla ze Skandinávie, kde poskytovala finské půjčky už nějakou dobu.

Zde v Česku začala fungovat jako Ferratum Czech s.r.o. a v nedávné době se přeskupila do Ferratum Group a Ferratum Bank.

I když se teď Ferratum tváří jako banka, jde stále o společnost, u které si můžete vypůjčit spíše menší sumu peněz, když vám třeba chybí hotovost do výplaty.

Rychlá půjčka od Ferratum

Klasická SMS půjčka od Ferratum je úvěr, díky kterému lze čerpat jako nový klient až 10 000 Kč, ať už potřebujete peníze na cokoliv – na školní potřeby pro děti, na dovolenou či na zaplacení pokuty.
Čtěte také:

Tuhle půjčku využívají často zaměstnanci, živnostníci OSVČ či ženy na mateřské dovolené. Je to totiž velmi rychlý způsob, jak můžete získat peníze takřka bez ověřování.
Vyřízení půjčky od Ferratum totiž probíhá často jen online či přes SMS, návštěva pobočky Ferratum není vůbec potřeba.

Vyberete si výši cílové částky, zvolíte si dobu splatnosti a pokud souhlasíte s výší úroku, stačí vyplnit online formulář na webu a počkat na schválení případně kontaktování firmou.

První půjčka až do 3000 pro nové klienty zdarma

Stejně jako u konkurenčních společností, u Ferratum mají noví klienti nárok na půjčku do 3000 kč zdarma.  Pokud jste tedy ještě nikdy rychlou SMS Půjčku nezkoušeli a rádi byste si otestovali, jak to funguje a zda je tento způsob půjčování peněz vhodný, máte šanci.

3 komentáře u „Ferratum“

  1. Dobrý den, já za sebe mohu doporučit tuto společnostwww.ferratump2p.cz jsme s ní v práci naprosto spokojeni!

    Odpovědět

Napsat komentář