Zaplo půjčka

V posledních letech se v Česku objevilo velké množství menších či větších nebankovních společností, díky kterým jste si mohli půjčit peníze na krátkou dobu.

Právě mezi tyhle úvěrové produkty se řadí i Zaplo půjčka, která se u nás objevila před pár lety a velmi rychle se dostala špičku mezi těmito nebankovními společnostmi.

I když vypadá Zaplo půjčka jako klasická SMS půjčka a na první pohled ji od konkurence neodlišíte, má několik zajímavých parametrů, které mohou být důvodem k tomu, že se o ni zajímá takové množství lidí.

SMS půjčka i o víkendu

Jednou z velkých výhod Zaplo půjčky je to, že jako jedna z mála služeb v Česku umožňuje schválení i pro ty, kteří si podají žádost i o víkendu.

Pokud si tedy například požádáte o půjčku v sobotu, proběhne schválení ještě do pondělí, tedy do prvního pracovního dne, kdy může dojít k převodu peněz mezi bankami.

První půjčka do 8000 Kč

Zaplo půjčka hodnocení
Zaplo půjčka hodnocení

V minulosti přišlo Zaplo s neobvyklou nabídkou – nabízeli novým klientům půjčky až do 5000 Kč a to hned při prvním půjčení peněz.

Protože se však společností s touto nabídkou objevilo více, navýšilo i Zaplo horní hranici, takže si při první půjčce lze půjčit až 8000 korun.

Pokud si pak půjčíte opakovaně, je horní limit ještě vyšší a vy si můžete požádat o půjčku až v hodnotě 15 000 Kč. Částku vyšší než 12 500 Kč si lze však půjčit až při čtvrtém úvěru.

Zaplo půjčka – RPSN

To, co zajímá mnoho klientů je úroková sazba u Zaplo půjčky a tedy vlastně také RPSN – roční procentuální sazba nákladů. Tato hodnota bývá totiž často používaná pro srovnání půjček nezávisle a jednoduše.

Čtěte také:

Bohužel, u krátkodobých SMS půjček, se tato hodnota relativně zkreslila, takže nelze tuto hodnotu přesně použít.
Navíc se RPSN u Zaplo půjčky liší podle toho, na jak dlouhou dobu si peníze vypůjčíte.

Nejnižší RPSN hodnota Zaplo půjčky je 73% při půjčce na měsíc. Nejvyšší hodnota je pak 12 995% při půjčce na 7 dnů.

Napsat komentář