CFIG Credit půjčka [recenze]: Jaké jsou zkušenosti?

Finanční a investiční skupina CFIG Credit a.s. nabízí úvěry pro spotřebitele i podnikatele. U spotřebitelských úvěrů poskytuje až 50 000 Kč bez zajištění a klientům, kteří řádně splácí, vrátí polovinu zaplacených úroků. Jaké jsou dosavadní zkušenosti s CFIG Credit půjčkami, jak o ně zažádat a jaké jsou podmínky?

Skupina CFIG Credit a.s.

Skupina CFIG Credit a.s. poskytuje spotřebitelské a podnikatelské úvěry i úvěry se zajištěním, podniká v oblasti nemovitostí, pohledávek a e-commerce. Firma se v případě zájmu postará o zprostředkování úvěru u svých partnerských subjektů.

Spotřebitelský úvěr CFIG

CFIG půjčka pro spotřebitele je střednědobýdlouhodobý bezúčelový úvěr ve výši 5 000 až 50 000 Kč bez zajištění nemovitostí. Doba splatnosti v pravidelných měsíčních splátkách je 12 až 72 měsíců. Úroková sazba je od 19 % p. a. a výplata je na bankovní účet. Poplatek za vyřízení úvěru je odečten z úvěru.

Žádost o úvěr se podává online na cfigse.com, kde vyplníte částku a základní informace. Po vyhodnocení žádosti je zaslána SMS zpráva s přístupem do klientské sekce. Při řádném splácení je vám odpuštěna polovina zaplacených úroků. CFIG půjčku lze kdykoliv splatit předčasně, přerušit splácení až na 3 měsíce, splátky odsunout na konec splátkového kalendáře nebo je odložit na další měsíc.

Podmínky pro poskytnutí CFIG půjčky

  • Občanský průkaz
  • Doložení příjmu – výpis z účtu a výplatní pásky
  • Žádné exekuce, insolvence a negativní záznam v registru SOLUS
  • Zaslání verifikačního poplatku 10 Kč
  • Souhlas s inkasem pro řádné splácení úvěru

Informace jako je věk, bydliště a výši měsíčního příjmu klient sdělí zaměstnanci společnosti v telefonickém hovoru. Pak dodáte dokumenty, kopii občanského průkazu, výpisy z účtu a výplatní pásky, potvrzení o zaslání verifikačního poplatku ve výši 10 Kč a o zřízení inkasa. Podpis smlouvy je online přes klientský účet.

Firemní nebo podnikatelský úvěr CFIG

Firemní či podnikatelský úvěr CFIG je nebankovní úvěr určený právnickým osobám. Lze jej sjednat od 1 000 000 Kč na 6 až 24 měsíců se zajištěním movitým či nemovitým majetkem a využít i na refinancování stávajících úvěrů. Na konsolidace půjček se vám bude hodit kalkulačka. Klient hradí měsíční úrok, jistina je splatná až na konci. Podmínkou je doložení účetních dokladů a výkazů firmy.

Úvěr se zajištěním CFIG

Úvěr se zajištěním CFIG je spotřebitelský úvěr na bydlení nebo podnikatelský úvěr se zajištěním nemovitostí od 100 000 Kč do 70 % hodnoty nemovitosti na 12 až 120 měsíců. Úroková sazba je od 9 % p. a. V případě řádného splácení společnost opět odpustí polovinu zaplacených úroků. K podpisu smlouvy u zajištěného úvěru pak dochází prostřednictvím pracovníka společnosti.

Stávající klienti, kteří potřebují finance navíc, mohou také využít nabídky zprostředkování půjčky u jednoho z partnerů společnosti CFIG Credit a.s. Společnost je od roku 2018 držitelem licence pro poskytování nebankovních úvěrů a licence pro samostatné zprostředkování spotřebitelských úvěrů od ČNB.

CFIG Credit a.s.

Sladkovského 767

530 02 Pardubice I-Zelené Předměstí

Česká republika

cfigse.com

info@cfigse.com

+420 840 85 86 87

CFIG půjčky –⁠ recenze a zkušenosti

Skupina CFIG Credit a.s. se zabývá hlavně poskytováním nebankovních půjček. V portfoliu má spotřebitelský úvěr, podnikatelský úvěr a úvěr se zajištěním. Jedná se o střednědobédlouhodobé půjčky, pro jejichž získání musíte splnit poměrně náročné podmínky. Dochází k dvoufázovému posuzování úvěruschopnosti. V rámci žádosti je nutné doložit výši příjmů a ne každý na CFIG půjčku dosáhne. Na rozdíl od rychlých online půjček se CFIG úvěry částečně sjednávají telefonicky. Klientovi je po schválení přidělen úvěrový specialista, s nímž lze vše konzultovat. V recenzích a zkušenostech klientů mnoho zkušeností s CFIG Credit půjčkou nelze dohledat. Neobjevují se však ani žádné zmínky o tom, že by mělo jít o podvod, nebo že by byli klienti vyloženě nespokojeni.

Napsat komentář