Půjčka Plus [recenze]: Vyplatí se tato online půjčka?

Dostali jste se do nepříjemné situace a potřebujete si na něco vypůjčit peníze? Nechcete ale ztrácet čas v bance a peníze potřebujete nejlépe ihned? Vyzkoušejte nebankovní půjčku Plus, v rámci které vše zvládne rychle a online z pohodlí vašeho domova.

Co jsou to nebankovní půjčky?

Jedná se vlastně o typ půjčky, kterou zprostředkovává nějaká instituce, která však není bankou. Často se jedná o různé finanční instituce, jako jsou např. nebankovní úvěrové společnosti, soukromí investoři a online půjčovatelé. Dnes už se jedná o relativně běžný proces půjčování peněz. Obecně však platí, že tyto společnosti mají méně přísné požadavky na schválení půjček než banky a jejich zpracování a samotný proces schvalování je opravdu rychlý a většinou máte peníze nejpozději do druhého dne připsané na svém účtu. Bohužel mají tyto společnosti, kvůli vyššímu riziku spojeného s nebankovními půjčkami, vyšší úrokové sazby.

Co je to půjčka Plus?

Rychlá finanční pomoc od společnosti LeaderFin s.r.o., to je půjčka Plus, která vám pomůže vyřešit problémy, které vás nyní trápí. Půjčka Plus je online půjčka, v rámci které si můžete půjčit až 30 00 Kč. Vyřízení půjčky je rychlé a velice snadné. Na webových stránkách si zvolíte částku, o kterou chcete zažádat a dobu splatnosti, tedy dobu, po kterou chcete peníze splácet. Kalkulačka vám vypočítá, jak vysoký budete mít úrok, jaké je RPSN a kolik celkem za půjčku zaplatíte. Pro nové klienty platí, že první půjčku do 15 000 Kč můžete získat na 10 dní zcela zdarma, bez poplatků a úroků. Druhým krokem je, že se zaregistrujete na jejich stránkách. Stačí vyplnit krátký dotazník a potvrdit svou totožnost pomocí rychlého ověření. Posledním krokem je ověření půjčky, které obvykle netrvá déle než 24 hodin. Potvrzení o půjčce vám přijde formou SMS, a pokud bude rozhodnutí kladné, připíšou peníze na váš účet.

Dostanu půjčku i já?

Pokud zvažujete půjčku Plus, stačí vám k tomu:

  • Průkaz totožnosti
  • Osobní bankovní účet
  • Být svéprávný
  • Mít telefonní číslo a e-mailovou adresu
  • Nebýt politicky exponovanou osobou
  • Čistý trestní rejstřík
  • Dokončit registraci
  • Kladně projít procesem ověřování

Pro koho je půjčka vhodná?

Tato půjčka je vhodná zejména pro klienty, kteří si potřebují půjčit peníze na krátké časové období, což znamená od 10 do 30 dní. Jedná se tedy například o způsob, jak pokrýt nečekané výdaje mezi dvěma výplatami. Musíte si však dobře rozmyslet, zda jste schopni opravdu půjčku splácet. Tato půjčka totiž disponuje opravdu krátkou dobou splatnosti, která však nemusí všem vyhovovat. V tom případě je možné si zažádat o prodloužení splácení půjčky, za což vám ale společnost naúčtuje další poplatky za prodloužení.

Jak půjčku spravovat?

Společnost vám k půjčce Plus nabídne i klientský účet, na kterém přehledně uvidíte své splátky. Přes tento účet si můžete zažádat i o další půjčku nebo si prodloužit dobu splatnosti.

Výhody Půjčky Plus

Velkou výhodou této půjčky je to, že vše zvládnete online z domova a v případě kladného vyřízení, máte peníze do 15 minut svém účtu (platí pro banky ČSOB, Česká spořitelna, MONETA Money Bank, Komerční banka a Fio banka). U ostatní bank získáte peníze do druhého dne. Žádosti o půjčku společnost přijímá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a splácení půjčky lze prodloužit. Zákazníci kladně hodnotí rychlý a vstřícný přístup ke klientům a férové podmínky.

Nevýhody Půjčky Plus

Stále se jedná o formu půjčky a než se rozhodnete podepsat smlouvu, dobře si rozmyslete, zda si peníze opravdu musíte půjčit nebo zda váš problém nejde vyřešit nějak jinak… Nevýhodou je to, že předčasné splacení půjčky je s poplatkem, krátká doba splatnosti a vysoké sankce při nesplacení půjčky.

Napsat komentář