SIM půjčka s.r.o. bez registru na složenku


Pokud přemýšlíte o tom, že si půjčíte nějaké peníze, pak vězte, že opravdu nepatříte mezi jediné, kteří nemají svoji finanční situaci zrovna nejsnazší.

Každý měsíc si u nás berou půjčky desetitisíce lidí, ať už formou osobního úvěru od banky anebo formou nějaké malé půjčky do výplaty.

Právě takové jsou v poslední době mezi lidmi velmi oblíbené především pro rychlost získání peněz a také kvůli snadnému vyřízení. Jednou z firem, na kterou můžete při hledání vhodné rychlé půjčky před výplatou narazit je SIM půjčka od české firmy, které působí v Praze 5.

Až 5000 skoro každému před výplatou

SIM půjčka s.r.o.SIM půjčka je úvěr, které můžeme zařadit podobně třeba jako Ferratum půjčku mezi finské úvěry, což znamená že je u nich typická kratší doba splatnosti a také nižší cílová částka, než třeba u půjčky od Providentu anebo Tommy Stachi.

Využívají ji jednak lidé, kterým chybí peníze než jim dorazí hotovost nebo peníze na účet ze mzdy, ale je třeba také úvěr pro důchodce anebo pro studenty, kteří nemají pravidelný příjem.

Mezi podmínky pro získání SIM půjčky totiž nepatří ani nutnost doložení vašich příjmů, nepotřebujete ani ručitele anebo dokazování účelu.

Pro nové klienty má SIM půjčka nachystanou sumu od 1000 až do 5000 korun, ti kteří si zde pak půjčují finanční prostředky opakovaně pak mohou formou této půjčky získat až 10 000 Kč.

Poplatky za SIM půjčku

To, co vás jistě zajímá, je úrok nebo hodnota RPSN u tohoto úvěrového produktu. Tuto částku si můžete díky online kalkulačce na internetových stránkách SIM půjčky zjistit. Pro příklad můžete uvést půjčku 3000 Kč na dobu 15 dnů.

V takovém případě by byl přeplatek 600 Kč, což je pětina z půjčené částky, úrok je tedy 20%. Při době splatnosti na 21 dnů byste přeplatili ještě o 150 korun více, tedy celkem 3750 Kč i s dlužnou částkou.

1 komentář u „SIM půjčka s.r.o. bez registru na složenku“

  1. Dobrý den.Už jsem si u Vás jednou půjčila a včas vrátila.Mohla bych poprosit o půjčku na 1500 kč??Děkuji mnohokrát.Mandová

    Odpovědět

Napsat komentář