Peníze pro studenty bez příjmu


Mnoho studentů má jistě svůj rozpočet velmi těsný a většinou vychází s penězi jen tak tak. Ne každý sežene práci či brigádu a tak je většina studentů závislá na příjmech od rodičů.

Občas se však stane něco, co může rozpočet nabourat, ať už je to nečekaná víkendová párty anebo nutnost peněz na koupi či opravu důležitých věcí. Kde mohou studenti v takovém případě rychle získat peníze na účet, i když nemají stálý příjem, který by mohli doložit?

Možností jsou rychlé půjčky z nebankovního sektoru.

Tento typ úvěru – finské půjčky – u nás funguje úspěšně už několik let, většinou však pro lidi, kteří jsou zaměstnaní a mají příjem.

Ovšem díky několika nebankovním společnostem, které mají mírnější podmínky si peníze mohou půjčit i studenti bez příjmů.

Rychlá půjčka pro studenty

Nebankovní sektor umožňuje získat studentům finanční prostředky formou půjčky pro studenty relativně rychle, už do tří dnů můžete mít peníze na svém bankovním účtě.

Takový úvěr nabízí například Perfect Money, což je česká nebankovní společnost, která půjčuje peníze lidem s horší solventností a bonitou. Výhodou u Perfect Money je to, že u nich můžete první půjčku otestovat zdarma, bez úroků. Půjčit si takto bez navýšení lze až 3000 korun.

Půjčka na složenku

Ne každý student má svůj bankovní účet, na který by si peníze nechal poslat. Snazší je pro takové studenty tedy vyřízení a vyplacení peněz přímo na pobočce v hotovosti, ovšem ne vždy je to možné.

Řešením tak mohou být půjčky na složenku, které najdete například u Ferratum. I tato společnost vám při první půjčce nabídne úrok 0 %. Stejně jako u Perfect Money je i u Ferratum jejich rychlá půjčka pro studenty vyřízena během pár dnů po sjednání formuláře na internetu.

Napsat komentář