Půjčka pro stálé klienty Ferratum


Slyšeli jste už někdy název finská půjčka anebo SMS půjčka? To je totiž přesně typ úvěrů, který můžete najít v nabídce nebankovní společnosti Ferratum Czech s.r.o., která u nás funguje jako dceřinná firma skandinávské úvěrové společnosti Ferratum.

Tato firma u nás nabízí půjčky a úvěry už několik let a má tisíce spokojených klientů, kteří jejich služby využívají opakovaně.

Není to ani tak proto, že by měli nějak extra výhodnou nabídku, ale spíše kvůli tomu, že jsou schopni zajistit lidem potřebné částky rychle, bezpečně a bez zbytečných otázek.

ferratum přihlášení na účet
Půjčka pro stálé klienty Ferratum

Vyřízení Ferratum půjčky je snadné a pokud už si tam jednou půjčíte, je to tak rychlé, že můžete mít peníze do 24 hodin nebo do druhého dne u sebe na bankovním účtě.

To, co vás možná zajímá nejvíc je výše cílové částky a úrokové sazby u této společnosti. Není to tak jednoznačné, protože nabízí dvě varianty půjček.

První půjčka pro nové klienty

Ti, kteří si půjčují peníze u Ferratum poprvé si mohou půjčit až 3000 Kč. U Ferratum mají ovšem půjčku v akci, díky které si můžete půjčit poprvé 2000 Kč na 15 dnů zdarma, naprosto bez poplatků a bez úroků (viz první půjčka zdarma bez poplatků na poukázku).

Tato nízká částka u první půjčka je kvůli tomu, že Ferratum takhle ověřuje bonitu a solventnost klientů, které nezná. Po ověření je půjčka samozřejmě vyšší.

Stálý klient – opakovaná půjčka

Ti, kteří si půjčují u Ferratum Czech opakovaně mohou využít půjček až do 10 000 Kč. Lidé tyto úvěry využívají hlavně když jim chybí před výplatou, případně když seniorům chybí peníze do důchodu a potřebují pár tisíc vypůjčit.

Peníze na složenku nebo na bankovní účet

Vyřídit půjčku u této nebankovní společnosti si zvládne každý rychle už během 15 minut online po internetu. Můžete si zde vybrat ze dvou způsobů doručení vašich peněz z půjčky, možností je složenka nebo převod na účet.

Bohužel je půjčka pro lidi, kteří mají vlastní bankovní účet, protože při vyřizování první půjčky je nutné v žádosti číslo vašeho bankovního účtu napsat.

Napsat komentář