Eir banka – běžný a spořící účet, půjčky, internetové bankovnictví


Jednou z nových bankovních institucí, která u nás začala v posledních letech nabízet možnost založení výhodného bankovního účtu či moderní úvěrové služby, patří Air banka (nesprávně Eir bank).

Eir banka má určitě plno zajímavých výhod a proto si hned od startu našla mnoho příznivců a noví klienti si u ní stále vytváří další bankovní konta, případně sjednávají půjčky.

I přesto, že třeba nemůže počtem poboček rozhodně konkurovat třeba České spořitelně, zaměřuje se na jinou skupinu klientů, kteří řeší své finance rádi online a plno služeb spravují přes internetové bankovnictví přes internet.

Bankovní účty Air bank

U Air banky si můžete vyřídit dva typy účtů, záleží jen na vás, která varianta je vhodnější.

Eir bankaPro ty, kteří s peněžními prostředky často pohybují a nemají na účtě dlouhodobě vysoké částky se hodí spíše klasický bankovní účet, ale ti, jež si rádi finance spoří a mají účet spíš jako úložiště peněz, může být vhodně spořící účet Air banky.

Úročení peněžních prostředků je samozřejmě na obou typech účtů, u běžného je ale sazba o něco nižší. Pokud však budete na účtu spravovat finance do 100 000 kč, je úrok 1,3 % p.a., tedy za rok ze 100 000 zhodnotíte 130 Kč navíc.

Půjčky a konsolidace

U Er banky si můžete vyřídit klasickou osobní půjčku anebo si nechat sjednotit své dluhy z minulosti a využít jejich konsolidaci půjček a úvěrů.

Kde najdu jejich pobočky?

Eir bank má zatím pobočky hlavně v těch největších městech v Česku, najdete je tedy například kromě Prahy (kde mají poboček několik) také v Pardubicích, Hradci Králové nebo třeba v Karlových Varech. V Brně jsou pobočky Eir bank dvě.

Napsat komentář