Půjčka na sto procent pro důchodce


I když se to možná na první pohled nezdá, důchodci mají docela velkou šanci, že získají půjčku, jakou potřebují. Nabídka úvěrů pro seniory je tedy značná, pokud nepřekračujete určitou věkovou hranici, která bývá okolo 75 let.

Důvodem, proč je schvalovatelnost půjček a úvěrů pro důchodce tak vysoká je to, že důchodci mají pravidelný příjem, který jim zajistí možnost bezproblémového splácení dluhu.

Rychlé půjčky pro seniory a invalidní důchodce

Důchodci při nedostatku peněz využívají většinou menší krátkodobé půjčky, které si sjednáte pohodlně třeba i online přes internet.

Jde o typ SMS půjčky, která vám může zajistit až 20 000 kč rychle na kratší dobu, většinou na pár týdnů, maximálně na pár měsíců.

SMS půjčky pro důchodce ale nenajdete v nabídce bank, musíte se obrátit na nebankovní sektor, kde působí firmy jako Provident nebo Tommy Stachi. Ty ale půjčují vyšší částky, které jsou pro důchodce často až zbytečné a nevýhodné.

Finské sms půjčky můžou důchodcům zajistit jen malou částku na krátkou dobu, takže nepřeplatíte nijak moc. Většinou je možné zajistit si malou půjčku s přeplatkem v hodnotě pár stovek korun, maximálně přeplatíte pár tisíc korun.

Půjčka na sto procent pro důchodceTento typ půjček najdete třeba u firem jako Perfect Money, Japonská půjčka nebo od Ferratum. Nabízí různé půjčky do 5000 nebo 10 000 Kč s poplatkem nebo bez registračního 1 Kč poplatku.

Většinou jsou vlastnosti jejich půjček podobné, snadné vyřízení po internetu a rychlé schválení v pracovní dny během desítek minut. Podle toho, kde si půjčuje získáváte peníze na složenku nebo převodem na účet během pár dnů od podání

žádosti.

U těchto typů půjček si mohou důchodci v případě nedostatku peněz dobu splatnosti prodloužit.

Platí se za to poplatek (u Perfect Money až při splacení celkového dluhu), který je ale často podobně vysoký jako úrok za klasickou půjčku. U Ferratum si ale díky této službě můžete splatnost prodloužit skoro až o 3 měsíce.

3 komentáře u „Půjčka na sto procent pro důchodce“

  1. Souhlasím s Vlastou a taky z nabízených hlasuju pro Tommy Stachi. Teď jsem si u nich sjednal půjčku v rámci nějaké akce,jmenuje se to úrokové prázdniny,tak jestli vás to zajímá,tak na to taky jukněte :-)

    Odpovědět
  2. Hha, to je vtipný já ted na ně narzail díy akci vánoční úrokovéé prázdniny -zas vrací úroky zpět takže ted před vánoci ideální!!!!!! Já si pro svou půjčku došel k nim na pobočku protože tám dávají peníze hned do ruky!!!!!

    Odpovědět

Napsat komentář