Půjčky pro nezaměstnané bez osobní schůzky


Dostali jste se mezi řady nezaměstnaných, kteří velmi často neúspěšně zkouší hledat zaměstnání, které by jim zajistilo alespoň nějaký příjem? Nemáte zrovna příliš mnoho peněz a často řešíte trable s nedostatkem hotovosti?

Pak by právě vás mohl zajímat náš nový článek o půjčkách a úvěrech, díky kterým je možné získat rychle pár tisíc korun, aniž byste museli někde dokládat váš příjem.

Pro takové případy bychom vám doporučili malé sms půjčky, které si můžete vyřídit i po internetu nebo odesláním správné smsky.

Taková sms půjčka ihned je sice většinou jen do 10 000 nebo 15 000 Kč, ale snad nikdo vám více nepůjčí, když nemáte pravidelný příjem ze mzdy nebo třeba z důchodu.

SMS půjčky najdete v nebankovním sektoru, kde funguje mnoho menších úvěrových společností, které vám půjčí na půjčka bez osobní schůzky15 nebo 30 dnů. Podívejme se na některé známé firmy, které vám zajistí půjčku i bez osobní schůzky.

  • SIM Půjčka – Možná, že už na internetu někteří z vás narazili na úvěrový produkt s názvem SIM půjčka. Jedná se o menší úvěr, kde můžete získat při opakované půjčce až 10 000 kč, jako nový klienti si zde pak můžete vyřídit okamžitou rychlou sms půjčku do 5000 Kč. Právě SIM půjčka je úvěrem, u kterého vůbec nemusíte prokazovat váš příjem, navíc nemusíte mít ani

    ručitele a není potřeba dokládat, k jakým účelům peníze využijete.
  • Ferratum –  další společností, které nabízí finské sms půjčky je Ferratum. Zde si lze podobně jako u SIM půjčky vybrat ze dvou typů půjček dle doby splatnosti. Na výběr je splatnost 15 denní a 30 denní, je zde ovšem možnost třikrát si půjčku za poplatek prodloužit.

Podle zvolené výše doby splatnosti se u obou zmíněných firem vypočítavají úroky. Ty můžete zjistit díky online kalkulačce na jejich internetových stránkách ihned, bez nutnosti vyplnění žádosti.

1 komentář u „Půjčky pro nezaměstnané bez osobní schůzky“

  1. S podobnými půjčkami bych nakladal dost opatrně. Je lehké si je vzít, horší splácet, obzvlásť pro nezaměstnané. Pak hrozí pokuty za neplacení.

    Odpovědět

Napsat komentář