Půjčka o víkendu ihned na účet


Nabídka půjček v bankách je sice zajímavá, ovšem nedokáže vyřešit naše finanční problémy opravdu rychle a peníze ihned na účet prostě nezískáte, pokud už předem nemáte schválenou kreditku (např. Era kreditku) anebo kontokoretní úvěr.

Právě proto mohou být vhodné nebankovní půjčky, které sice nejsou tak levné, ovšem někdy schvalují žádosti třeba i o víkendu.

Kdo půjčí v sobotu i v neděli?

Podat žádost o nebankovní půjčku nonstop i o víkendu, kdykoliv chcete, je možné u mnoha firem. Většina z nich má totiž na svých webových stránkách formulář, přes který si můžete 24 hodin denně sjednat půjčku. Schválení je ovšem většinou až v pracovní dny, tedy až na výjimečné případy.

Takovým případem je například firma Dollar Financial Czech Republic, která se nedávno stala provozovatele Omega Půjčky. Rozšíření pracovní doby pak patřilo mezi jednu z novinek.

Omega půjčka však není na trhu krátkodobých úvěrů jediná půjčka, kterou vám schválí i přes víkend. Dalším poskytovatelem rychlých půjček je Zaplo Finance či Japonská půjčka.

Zaplo půjčka do 12 500 Kč

Zaplo u nás funguje teprve asi rok, ovšem přišlo se zajímavou nabídkou, která se stala mnohem oblíbenější než konkurenční sms půjčky. Důvodů je hned několik.

Poprvé vám například u Zaplo půjčí až 5000 kč zdarma a to se splatností na celý měsíc. U jiných firem máte většinou šanci na nižší půjčku jen na pár týdnů.

Další výhodou u Zaplo je pak jejich rychlé vyřízení, takže máte peníze na účtě třeba už do druhého dne. V případě, že si budete u této firmy půjčovat opakovaně si pak lze požádat o částku až 12 500 Kč.

Jaké jsou úroky?

Splácení těchto nebankovních krátkodobých půjček je trochu jiné než u bankovních úvěrů. Splátku zde platíte jednorázově, v případě opakované půjčky i s navýšením. Ve většině případů se platí převodem na účet.

U Omega půjčky zaplatíte za půjčení například v případě půjčky na 3000 kč se splatností na měsíc navíc 900 Kč. U Zaplo je pak poplatek nižší a to pouze 570 Kč, za stejnou půjčku.

Napsat komentář