První půjčka zdarma bez poplatků


V dnešní době není žádný problém získat nebankovní půjčku, u které nebudete platit žádné úroky ani navýšení.

Díky různým bonusovým a akčním nabídkám některých nebankovních společností můžete mít peníze vypůjčené až na pár měsíců úplně zadarmo. Existují vlastně dva způsoby, jak získat půjčku zdarma.

Kreditní karty a bezúročné období

V případě, že si chcete půjčovat peníze opakovaně a máte zájem o vyšší částky lze využít některou z kreditních karet.

 

  • Nepleťte si však kreditní kartu s klasickou debetní platební kartou, kterou má skoro každý ke svému bankovnímu účtu. S kreditní kartou platíte i tehdy, když nemáte žádné peníze, funguje na principu revolvingového úvěru.

Pro vás je důležité to, aby nabídka kreditní karty, ať už od bankovní instituce anebo nebankovní společnosti, obsahovala informace o bezúročném období.

To je totiž právě to časové období, kdy máte peníze půjčené zdarma.

Příkladem je například kreditní karta Era. Era kreditka má splatnost až 55 dnů, takže si můžete bez navýšení a úplně zadarmo vypůjčit tolik, jaký je limit na vaší kartě. Navíc může být celé sjednání Era kreditky otázkou několika desítek minut.

Rychlá SMS půjčka zdarma

Druhou variantou je právě využití akčních nabídek u nebankovních společností, které nabírají nové klienty. Právě pro nové klienty je totiž určena první půjčka zdarma, díky které si můžete půjčit až 5000 Kč. Navíc vhodnout kombinací několika takových půjček si můžete hezky prodloužit dobu splatnosti.

Firem, které takto půjčují peníze bez úroků a bez poplatků je několik. Patří mezi ně třeba

Pokud jste si tady ještě nepůjčovali, potom máte u všech nárok na bezúročnou půjčku.

Napsat komentář