Zaplo.cz půjčka recenze

V roce 2013 se u nás objevila nová nebankovní společnost jako pobočka korporace 4FinanceGroup. Podívejme se na to, co může tato nebankovní společnost klientům nabídnout a na koho jsou vlastně jejich úvěrové produkty zaměřeny.

Půjčka během několika minut?

Zaplo Finance je společnost, která se zaměřuje na poskytování tzv. SMS půjček. Jde o krátkodobé malé úvěry, které si lze sjednat rychle a pohodlně přes internet, aniž byste museli někam chodit a zdržovat se na pobočce.

Sjednání u Zaplo.cz probíhá tak, že si zvolíte výši půjčky, zaregistrujete se na této stránce, kde vám přidělí potřebné údaje pro ověření vaší identity.

To totiž probíhá zaplacením ověřovacího poplatku v hodnotě 1 Kč. Po přijetí tohoto poplatku je vaše půjčka do 15 minut schválena a peníze ihned odeslány na váš bankovní účet.

Kolik peněz si můžu půjčit?

Zaplo.cz půjčka patří mezi menší úvěry, maximálně zde můžete získat 12 500 Kč.

Pravděpodobně však budete patřit mezi nové klienty, kteří si mohou u Zaplo Finance sjednat úvěr do výše max. 5000 kč. Na první pohled to tedy vypadá na velmi zajímavou nabídku. Úrokové sazby zde nejsou zrovna nejvýhodnější, to však u žádného z poskytovatelů krátkodobých půjček. Problémem může být to, že příliš neověřují klienty a tak si může někdo zkusit půjčovat peníze na vaše jméno.

3 komentáře u „Zaplo.cz půjčka recenze“

 1. POZOR-zaplo.cz jsou podvodnici,po splneni podninek neuvidite ani korunu,jen obdrite email ze zadost byla zrusena,na dotazy uz pak neragují,hold v cr se zmrdum dari.doufam ze timto si nekdo rozmyslí brat si tudle pujcku

  Odpovědět
  • Nikomu bych nedoporučovala půjčku od ZAPLA!!!!!!!
   První vám sice půjčí zdarma,ale když si vezmete další,budete nešťastní.Prodloužení o měsíc vás bude stát 3000Kč a nic nesplatíte.Takže,když ji odložíte pětkrát,tak vyhodíte 15000Kč
   Takhle vydělávají na chudých lidech a pan Hruška se této reklamě propůjčil,….
   Jsem vděčná své sestře,která mi půjčila na zaplacení celé půjčky,jinak bych přišla o spoustu peněz.

   Odpovědět
 2. Se Zaplo mam velice dobre zkusenosti – prvni pujcka byla opravdu zdarma a mela sem ji vyrizenou behem 10 minut. Az budu zase nekdy potrebovat urcite se obratimm na ne.

  Odpovědět

Napsat komentář