Tesco půjčka je stále oblíbená

Tesco půjčka
Tesco půjčka

Půjčky přímo z dílny obchodních řetězců nejsou v Česku příliš zavedené, existuje vlastně jen jedna konkrétní výjimka. Tesco půjčka je stále oblíbená, i tak by se dala tato záležitost shrnout v jedné jediné větě.

Vždyť právě takové parametry najdete jen málokde, takže se vyplatí podobnou záležitost skutečně zvažovat. Co můžeme říci o této nabídce konkrétního?

  • Půjčit si můžete za určitých podmínek až půl milionu korun. Minimální suma pro úvěr je dvacet tisícovek, nejde tedy o klasický mikroúvěr, spíš běžnou spotřebitelskou půjčku.
  • Doba splatnosti? Jeden rok až sedm let, podle potřeby. Dohoda je snadná, stačí se objednat na konzultaci přímo v supermarketu nebo vše probrat třeba po internetu.
  • Úroková sazba začíná na slibných 15,2 procenta. Případné předčasné splacení půjčky je zcela bez sankcí, můžete tedy doplatit zbytek dlužné částky vlastně úplně kdykoliv.

Podmínek pro klienty je vlastně minimum. Trvalý příjem, plnoletost a doložení minimálně dvou dokladů totožnosti, z nichž jeden musí být občanský průkaz.

Poslední podmínkou je bankovní účet vedený na jméno žadatele, ale to je jistě naprostou samozřejmostí, kterou ani není důvod vlastně řešit.

Výplata peněz je možná jedině na bankovní účet. Je třeba, abyste neměli zápis v registru dlužníků nebo byli toho času v insolvenci.

Půjčku u společnosti Tesco lze uzavřít vícero způsoby

Tesco půjčku můžete sjednat jak online formou, tak i telefonicky. Třetí možnost je také lákavá, přímo na prodejně u stánku finančních služeb, doslova na počkání!

Pokud jste navíc držiteli Tesco klubové karty, dočkáte se několika zajímavých výhod. Schvalovatelnost této půjčky je na poměrně vysoké úrovni, většina žadatelů tedy uspěje.

Nebankovní půjčky jsou velký fenomén moderní doby. Stále nižší úroky, stále dostupnější možnosti pro každého. Potřebujete půjčit peníze, ať už z jakéhokoliv důvodu?

Postačí si požádat po internetu a brzy budete vyslyšeni. Není to nic složitého, vyplnit krátký kontaktní formulář zvládne nepochybně naprosto každý uživatel internetu.

Ještě před odsouhlasením podmínek je samozřejmostí detailní přehled o půjčce, díky kterému získáte potřebnou jistotu. Nezávazná kalkulace, která pomůže v rozhodování. Půjčky jsou dnes skutečně snadnou záležitostí.

Napsat komentář