SV pojišťovna [recenze]: Jaké jsou zkušenosti?

Každý den na nás číhají různá rizika a nečekané události, které nelze předvídat, proto je dobré se na ně co nejlépe připravit například prostřednictvím pojištění. Jednou ze známých pojišťoven je i SV pojišťovna. Co všechno nabízí svým klientům a jaké s ní mají zákazníci zkušenosti?

SV pojišťovna byla založena v roce 1994 jako VICTORIA pojišťovna. V pozdějších letech byla přejmenována na Ergo pojišťovnu. Od roku 2021 je vlastníkem této společnosti S. V. Holding AG a svým klientům nabízí široké portfolio produktů od cestovního pojištění po pojištění odpovědnosti pilota.

Pojistěte si svůj život

Pojďme se nyní podívat podrobněji, co tato pojišťovna nabízí svým klientům. Všem doporučuje, aby si pojistili to nejdůležitější, co mají – svůj život. Vybrat si můžete rizikové životní pojištění nebo investiční důchodové pojištění. Prvně zmíněné pojištění je vhodné pro všechny, kteří si nechtějí jen spořit, ale mají také zájem na tom, zabezpečit celou svou rodinu v případě smrti. Tento produkt není vhodný jen k ochraně svých nejbližších, ale také například ke krytí hypotéky či úvěru. Investiční důchodové pojištění je vlastně variantou životního pojištění, která zároveň investuje prostředky do investičních fondů.

Pozor na úrazy

V rámci úrazového pojištění nabízí svým klientům tři varianty – úrazové pojištění Skládačka, úrazové pojištění zlomenin a poranění a pojištění hospitalizace a domácího léčení. První z nich je vhodné pro všechny, kteří chtějí zabezpečit sami sebe pro případ úrazu a jeho následků. Kromě sebe zde můžete pojistit i svou rodinu. Druhé zmíněné pojištění vám pokryje všechny úrazy, které se vám mohou stát v běžném životě, ale také zranění, která si přivodíte v zaměstnání nebo při rizikových sportech. Náhlý úraz, který si následně žádá hospitalizaci, může způsobit vážné finanční potíže, které jsou spojené nejen s náklady na život, ale i s celkovou léčbou. Proto je dobré si nechat uzavřít i pojištění hospitalizace a domácího léčení.

Pojištění na cesty

Pojistěte se i na svých cestách do zahraničí. Každá země má svůj vlastní systém zdravotní péče, a proto se nespoléhejte jen na české zdravotní pojištění. V zahraničí můžete být v rámci ošetření vyzvání k zaplacení lékařského paušálu či dalších nákladů spojených s vaší léčbou. Toto cestovní pojištění vaše problémy vyřeší. Navíc je SV pojišťovna jedna z mála pojišťoven, která vám udělá pojistku i v případě adrenalinových a extrémních sportů.

 

Myslete i na svůj majetek

Pojištění majetku a pojištění odpovědnosti za škodu bývá u klientů také velice oblíbené, jelikož jim přináší klid do života. Pojistka bezpečný domov PLUS vás ochrání před rizikem podpojištění a je vypočítávána podle obytné plochy nemovitosti. Dále nabízejí pojištění nahodilého poškození a odcizení nového výrobku a pojištění prodloužení záruky až o 36 měsíců.

Prostor i pro cizince

V případě, že jste cizinec žijící na území České republiky, i vy si u SV pojišťovny můžete sjednat zdravotní pojištění s limitem až 400 000 eur na jednu pojistnou událost.

Pojištění odpovědnosti

SV pojišťovna svým klientům nabízí i pojištění odpovědnosti pro občany, zaměstnance a piloty. Pojištění občanské odpovědnosti zahrnuje například rozbité okno, zničené zboží v obchodě, ale i třeba srážku lyžařů na sjezdovce. Pokud se bojíte, že způsobíte škodu zaměstnavateli při plnění nějakého vašeho pracovního úkolu, můžete být také chráněni pojistkou.

Co na SV pojišťovnu říkají recenze?

Pokud vás některá z výše uváděných nabídek pojištění zaujala, obraťte se přímo na SV pojišťovnu a domluvte si schůzku, na které vás seznámí se všemi náležitostmi, a hlavně s cenovou nabídkou. Nabídka této společnosti je velmi pestrá a nabízejí i mnoho typů pojistek, které u jiných společností nenajdete. Bohužel recenze klientů zas tak dobré nejsou. Uvádějí špatnou komunikaci s pojišťovnou, automatické prodlužování smluv a spoustu výjimek ve smlouvě.

Napsat komentář