Pillow pojišťovna [recenze]: Jaká je zkušenost s pojištěním?

Sháníte pojištění domácnosti, auta nebo zdraví? Vyzkoušejte Pillow pojišťovnu a pojistěte se pro klidné spaní, jak hlásá slogan této společnosti.

Pillow pojišťovna, a.s.

Pillow pojišťovna je inovativní online společnost, která přináší svým zákazníkům pojištění přímo na míru. Vznikla ze společnosti První klubová pojišťovna a soustředí se především na nabídku pojistných produktů jako jsou auta a majetek. Nově se začala zaměřovat také na úrazové pojištění. Díky využití moderních technologií a dobrému klientskému přístupu si Pillow získává nové klienty, kteří hledají jednoduché, rychlé a snadné pojištění. Zaměřují se především na transparentnost a krátké čitelné smlouvy, které podepisují se svými klienty. Pillow je moderní společností, kde své pojištění získáte 100 % online z pohodlí svého domova a nemusíte chodit do žádných poboček.

Výhody této pojišťovny

Pillow vsadila na digitalizaci, díky čemuž se jim podařilo snížit náklady na kamennou prodejnu, a tedy i ceny pojištění pro klienty. Vše tedy můžete vyřídit online ze svého domova prostřednictvím mobilní aplikace, telefonu, webového portálu nebo e-mailem, stačí využít jejich kontakt na stránkách. Specialitou této pojišťovny je také podíl na zisku, což znamená, že pokud by klienti měli v daném kalendářním roce méně škod, než bylo očekáváno, pojišťovna se o zisk s klientem podělí, a to rovným dílem.

Povinné ručení a havarijní pojištění auta

Pillow nabízí povinné ručení pro auta s možností připojištění různých rizik, mezi které patří například různé havárie, krádež nebo vandalismus. Havarijní pojištění lze pak samozřejmě přizpůsobit konkrétním potřebám klienta. Mají také speciální pojištění „málo jezdím, hodně šetřím“, které spočívá v tom, že pokud projedete méně kilometrů, než jste odhadovali, peníze vám pojišťovna vrátí. Nabízejí i férovou spoluúčast či nulovou spoluúčast v případě krádeže vozidla, střetu se zvířetem či přírodního nebezpečí. Veškeré ceny se dozvíte u každé pojistky zvlášť.

Pojištění domácnosti

Tento produkt zahrnuje především ochranu nemovitosti i jejího vybavení proti škodám způsobeným požárem, povodní, vloupáním a dalšími riziky. V případě tohoto pojištění nezávisí na tom, zda bydlíte v rodinném domě, bytu nebo jste nájemce. Pro každého má Pillow pojišťovna vlastní pojistku, která myslí na váš dům i majetek. Součástí může být i pojistka odpovědnosti, která obsahuje dvojnásobný limit pro škody, které způsobíte vy nebo člen vaší rodiny.

Úrazové a životní pojištění

Pillow pojišťovna nabízí i zajištění finanční stability pro rodinu v případě úrazu nebo úmrtí pojištěného. K dispozici jsou i různá připojištění pro vážné nemoci, invaliditu nebo v případě výpadku příjmu. Využít můžete i asistence, kdy vám přijedou opravit rozbitou motorku či auto, zařídí pomoc zámečníka, instalatéra či plynaře nebo vám poradí, jak postupovat při dopravní nehodě, trestním řízení nebo při koupi nového vozidla.

Pro koho je nabídka vhodná?

Pillow pojišťovna je ideální volbou pro všechny, kteří hledají jednoduchost a rychlost online služeb. Díky mobilní aplikaci získáte rychlé online sjednání smlouvy a není po vás vyžadována administrativní zátěž. Společnost ocení zejména mladí lidé, kteří jsou zvyklí vše sjednávat online. Některým zákazníkům však může vadit, že je vše takto sjednáváno, jelikož preferují tradiční metody komunikace.

Zkušenosti s Pillow pojišťovnou

Recenze a zkušenosti zákazníků s Pillow pojišťovnou jsou vesměs pozitivní. Klienti oceňují zejména rychlé sjednání pojištění, které je přehledné a má srozumitelné podmínky. Dále pak také kladně hodnotí rychlost vyřízení pojistných událostí. Moderní přístup a transparentnost jsou pak také často zmiňovány jako hlavní důvody spokojenosti. Na druhou stranu veškerá komunikace probíhá online, Pillow pojišťovna totiž nemá kamenné pobočky, což může být některými zákazníky vnímáno negativně, zvlášť když preferují osobní kontakt a rady zkušeného pojišťovacího poradce.

Napsat komentář