Švýcarská půjčka [recenze]: Je opravdu bezpečná?

Chcete si rychle a snadno půjčit peníze na cokoli? Vyzkoušejte jednu z nebankovních půjček, která vám opravdu půjčí. Švýcarská půjčka je nebankovní online půjčka, která již několik let působí na českém trhu. O co se jedná a proč byste si měli zvolit zrovna tuto společnost?

Snadné kroky k půjčce

Půjčení peněz u této nebankovní společnosti je opravdu jednoduché a zvládnete to hravě z pohodlí vašeho domova. Budete k tomu potřebovat pouze mobilní zařízení jako je telefon, tablet nebo počítač a připojení k internetu. Zapomeňte na dlouhé fronty v bance a vyplňování několika papírů. O půjčku si můžete zažádat v pěti jednoduchých krocích.

Zvolte si částku a délku úvěru

Tento první krok si opravdu dobře promyslete. Proč si půjčku berete? Je to opravdu to jediné řešení, jak vaši situaci nyní řešit? Budete schopní půjčku včas splácet? To jsou otázky, které by se vám hned na samém začátku měly prohnat hlavou. Zvolte si, kolik a na jak dlouho si chcete půjčit. Pomocí online kalkulačky zjistíte, jaký bude váš úrok a kolik celkem nakonec zaplatíte. Své možnosti opravdu dobře promyslete.

Vyplňte informace sami o sobě

Prostřednictvím jednoduchého dotazníku o sobě vyplňte všechny potřebné informace. Ptát se vás budou na vaše jméno, příjmy, výdaje jako je nájemné, splátky, účty za telefon… Pro získání půjčky je opravdu potřebné vyplnit vše.

Nahrajte doklad totožnosti

K získání půjčky vám bude stačit platný Občanský průkaz, který naskenujete z obou stran a přiložíte k žádosti půjčky.

Ověřte svůj bankovní účet

Aby vám penízy z půjčky přišly, je potřeba být vlastníkem nějakého bankovního účtu. Společnost si váš bankovní účet bude chtít ověřit a vy jí to musíte povolit přes službu Nordigen.

Peníze přímo na váš účet

Finálním krokem je to, že vám společnost peníze téměř ihned pošle na váš účet. Vyjádření, zda vám peníze půjčí nebo ne, obdržíte do pár minut v jejich pracovní době od 9.00 – 13:00.

Půjčka na nový televizor

Pojďme se podívat na jeden fiktivní případ, abyste princip půjčky správně pochopili. Jan Novák si potřebuje půjčit peníze na nový televizor, jelikož jeho starý již dosloužil. Nemá nikoho ze svého okolí, od koho by si peníze mohl bez úroků půjčit a do banky se mu nechce, jelikož se bojí formalit a „papírování“. Obrátí se tedy na nebankovní společnost Švýcarská půjčka a prostřednictvím jejich webové stránky si zažádá o peníze. Na online kalkulačce si zadá, že si chce půjčit 5 000 Kč, které splatí za 30 dnů, jelikož mu ve výplatě přijde nějaká odměna. Celkem ale pan Novák na úrocích zaplatí za daný měsíc o 1 500 Kč více. Výše úroku je totiž 1 % denně.

Půjčka do pár minut!

Pokud na půjčku opravdu spěcháte, připravte si vše podstatné předtím, než o půjčku zažádáte. Pro maximální rychlost vyřízení nahrajte všechny podklady v online žádosti. Online žádost bývá potvrzena do několika minut. V případě kladného rozhodnutí a uzavření elektronické smlouvy posílá společnost peníze ihned do banky. Většina bankovních společností vám je do 5 minut připíše na účet.

Můžu si půjčit víckrát?

U této společnosti si můžete půjčit peníze i víckrát za sebou. Maximální jednorázová částka je 20 000 Kč. Není však možné, abyste měli více otevřených půjček najednou. O další půjčku můžete zažádat tehdy, když tu předchozí máte splacenou a uzavřenou.

Půjčí peníze i mně?

Společnost půjčuje peníze téměř všem občanům České republiky, kterým bylo více jak 18 let a potřebují pomoci s financemi. Žádost však může být zamítnuta ve chvíli, kdy u této či jiné společnosti něco nemáte splaceného, jste v exekuci nebo insolvenci. I další zákonné důvody mohou vést k tomu, že vám půjčka bude zamítnuta.

Je Švýcarská půjčka bezpečná?

Zkušenosti zákazníků se Švýcarskou půjčkou jsou pozitivní a nemusíte se bát nějakých podvodů. Předem si ale důkladně pročtěte všechny podmínky smlouvy, než ji podepíšete. Jedná se o nebankovní společnost, u které je také potřeba počítat s vyššími úrokovými sazbami. Jak splatit půjčku je také snadné, buď převodem na účet či prostřednictvím platební brány. V potaz můžete vzít i další nebankovní společnosti jako je půjčka Šikulka, Flexifin nebo Zonky.

Napsat komentář