Studentská půjčka Česká spořitelna

Půjčky pro mladé a studenty jsou dnes v nabídce nebankovních subjektů ale i u bank. Jednou z bankovních institucí, u které je studentská půjčka (na webu Pujckaprostudenty.net)v nabídce je Česká spořitelna.

Tato banka má vyhrazený speciální úvěr opravdu pro studenty , pojďme se nyní podívat na parametry tohoto úvěrového produktu.

Půjčky pro studenty od ČS a.s.

Pokud už předem víte, že peníze na studium nebudete stabilně mít, pak má možná smysl si vzít ke studování VŠ nebo Vyšší odborné školy půjčku.

Právě takový úvěr nabízí Česká spořitelna – díky ní můžete financovat celé studium. Půjčit si můžete částku od 30 000 až do 300 000 Kč.

Nemusíte vůbec dokládat účel úvěru, jak peníze utratíte je jen na vás.

Díky dlouhé době splatnosti se nemusíte obávat toho, že byste platili nějaké neúnosné měsíční poplatky. Celé splátkové období může být dlouhé až 10 let.

Mezi další výhody této studentské půjčky patří například dále fixní úroková sazba po celou dobu splácení a také posouzení žádosti zdarma, bez poplatků předem.

Podmínky pro získání půjčky

Jestliže se vám zalíbila půjčka od České spořitelna a patříte mezi studenty, kteří si chtějí půjčit, pak vás jistě zajímá, jaké požadavky musíte splnit, abyste finanční prostředky na studium od České spořitelny mohli získat.

Je zde věkové omezení, půjčku mohou získat jen studenti starší 18ti let, dále musíte doložit potvrzení o studiu. Úroková sazba u půjčky je už od 9 % ročně, což je oproti nebankovním nabídkám velmi nízké.

Pujckaprostudenty.net

Napsat komentář