ZFP Akademie Group – diskuse a podvody

Máte nějaké úspory a rádi byste je vhodně investovali a nevíte jak? Chcete porozumět složitému světu financí a globální ekonomiky okolo Vás? Chcete opravdu rozumět svým financím a jak je nejlépe zhodnotit?

Na tyto a mnohé další otázky Vám dá odpověď ZFP Group Akademie. Posláním společnosti je přinést lidem profesionální, vysoce odborné semináře, přednášky a konzultace v oboru financí. ZFP Akademie Vám přináší profesionální formu vzdělávání a poradenství, za 18 let existence nemá na našem poli konkurenci.

Posláním ZFP je motto „Pojď, a nauč se s námi rozumět svým financím“, které doslova vystihuje cíl akademie. Jedná se o vzdělávací instituci, která Vám pomůže porozumět financím a jak s nimi efektivně nakládat.

Základní i pokročilé kurzy vede tým špičkových ekonomů s dlouholetou praxí. Tak pojďte se naučit svým penězům rozumět, ZFP Group akademie Vám je pomůže zhodnotit.

ZFP Group Academy pro Čechy i Slováky

ZFP Group akademieRovnocenné služby nabízí ZFP Group Academy v České republice i na Slovensku. Naučíte se rozumět financím. ZFP Group Academy Vám pomůže v mnoha oblastech, např. problematice hypoték, investic, důchodové spoření nebo jak pojistit majetek.

Rovněž poskytujeme lektorskou akademii, tedy vzdělávání nových lektorů v oblasti financí. Využijte možnosti, jak efektivně s penězi nakládat a kde budou nejlépe zhodnoceny. Každý přece chce ušetřit a vydělat. ZFP Group Academy ví jak na to a předá Vám ty nejlepší rady.

Profesionalita a nestrannost jsou základem pro ZFP Group Academy

Kurzy, semináře a školení ZFP Group Academy mají společné především dva znaky – nestrannost a profesionalita. ZFP Group Academy nechce dělat reklamu konkrétním společnostem, je nestranná a nabízí profesionální nestranné pohledy.

Základní seminář Vám vysvětlí mnohé principy fungování ekonomiky, rizik a výnosů v různých oblastech. ZFP Group Academy nabízí také specializované semináře a přednášky pro různé oblasti.

Neváhejte a začněte opravdu rozumět investicím, spoření a vůbec problematice financí. Chcete přece peníze zhodnotit, ZFP Group Academy Vám pomůže.

Profesionální akademické kurzy, nestrannost a zájem o svět financí, to vše nabízí ZFP Group Academy pro Vaše finance.