Home Credit půjčka – pro studenty

Pokud si potřebujete půjčit peníze, pak můžete využít úvěry od různých poskytovatelů. Na našem trhu fungují nejen banky ale i úvěrové společnosti z nebankovního sektoru, které nabízí neméně výhodné a zajímavé půjčky.

Jednou z takových firem je i Home Credit, která u nás patří mezi nejznámější, nejstarší a nejvyužívanější nebankovní společnosti.

U Home Credit si můžete půjčit peníze různým způsobem a na různé účely. Můžete si u nich například sjednat kreditní kartu, vzít si půjčku na auto anebo využít jejich spotřebitelského úvěru. Právě ten patří mezi nejčastěji využívaný úvěrový produkt a to proto, že ho mohou získat i studenti.

Klasická půjčka pro studenty není u Home Credit v nabídce a proto museli studenti až donedávna využívat spotřebitelského úvěru. Ten však nelze použít k financování čehokoliv a není úplně jako standardní půjčka.

Home Credit půjčka Nedávno u nás ale začala Home Credit skrze svou novou společnost nabízet i menší půjčky, které mají být právě zaměřeny na vysokoškolské studenty. Jde o společnost Click Credit a jejich stejnojmenou půjčku.

Click Credit půjčka

Home Credit a jejich Click Credit půjčka se zaměřuje na studenty, kteří si potřebují půjčit menší částky na kratší dobu. Proto se rozhodli půjčovat pouze sumu od 1000 až do 5000 Kč.

Pro studenty je zde nabídka půjčky do 1500 Kč na určitou dobu zdarma a to v případě, že máte ISIC kartu, kterou se můžete prokázat.

Velkou výhodou je to, že je zde uzavírání smlouvy přes SMS, díky čemuž nemusíte na vyřízení čekat tak dlouho jako u standardní půjčky ale vše můžete mít vyřízené během několika málo minut.

Další studentské půjčky

Alternativou pro studenty, kteří si nechtějí brát úvěr od Click Credit může být například StudentskáPůjčka.net. Na této stránce můžete získat úvěr také až do 5000 kč, nový studenti, kteří si žádají o první půjčku ji však mohou získat až do 3000 Kč naprosto zdarma, s úrokem 0%.

Napsat komentář