Srovnání půjček do výplaty

Co dělat, když vám chybí peníze před výplatou a vy potřebujete zaplatit složenky anebo jiné pohledávky? Většina z nás má naštěstí kolem sebe známé, rodinu a blízké, kteří jim mohou bez problémů vždy nějaké peníze půjčit.

Bohužel existují i výjimky, kteří nikoho nemají a musí tak své finanční problémy řešit sami. Nejčastěji to bývají maminky na mateřské dovolené, matky samoživitelky, důchodci anebo nezaměstnaní – všichni ti, kteří na tom s příjmy nejsou zrovna 2x nejlépe.

Srovnání spotřebitelských půjček

Naštěstí existuje i šance pro tuhle skupinu klientů. Bohužel tahle šance je nabízena pouze v nebankovním sektoru formou malých rychlých půjček.

Srovnání spotřebitelských půjčekNajdete je většinou pod názvem finská půjčka, rychlá půjčka, sms půjčka nebo půjčka do výplaty. Jde o úvěry s krátkou dobou splatnosti, většinou si lze půjčit jen na pár týdnů a ani cílová částka není bůhví jak vysoká.

To, kolik si formou rychlé půjčky do výplaty (např. od Zaplo Finance) můžete půjčit závisí na dvou faktorech. Prvním faktorem je to, kde si vlastně půjčku sjednáte a druhým faktorem je potom to, zda patříte mezi nové anebo ověřené zákazníky.

Noví klienti, kteří si totiž berou u dané nebankovní společnosti půjčku poprvé mají většinou sníženou cílovou částku, takže si můžou půjčit skoro vždy o pár tisíc korun méně, než ověření klienti, kteří si zde půjčují opakovaně.

Typickým příkladem je půjčka od Perfect Money. Zde si můžete půjčit až 5000 Kč, ovšem pokud si berete první půjčku, pak máte úvěr snížený pouze na 3000 korun.

https://www.youtube.com/watch?v=bm0-VDULru0

Půjčky do výplaty bez příjmů

Kategorie nebankovních půjček před výplatou by se dala rozdělit do několika skupin podle toho, jaké podmínky musíte splnit pro to, abyste danou půjčku získali.

Jedním z parametrů může být například požadavek na doložení příjmů.


To sice není u většiny poskytovatelů malých půjček do výplaty podmínkou, ovšem existuje i několik společností, které mají nutnost doložení příjmů v podmínkách.

Půjčky bez registračního poplatku 1 kč předem

Dalším faktorem, který odlišuje jednotlivé krátkodobé úvěry je nutnost uhrazení registračních poplatků. Tohle bývá u nebankovní sms půjčky do výplaty rozhodně častější, i když jde ve většině případů jen o ověřovací poplatek v hodnotě 1 Kč.

Tento poplatek musíte poslat ze svého bankovního účtu na konto nebankovní společnosti, u které si o půjčku žádáte. Poplatek slouží pouze pro ověření vlastnictví daného bankovního účtu.

Napsat komentář