Chcete prověřenou nebankovní půjčku s vyřízením online? Obraťte se na TGI Money a.s.

Chcete si půjčit peníze, ale nevíte si rady s výběrem společnosti? Trh je dnes doslova přeplněn úvěrovými společnostmi, které nabízí nepřeberné množství půjček, výhod a slibů.

Jak se zorientovat v tomto nepřehledném terénu? Jak najít skutečně prověřené nebankovní půjčky?

Pokud se chcete vyhnout riziku, že sednete na lep nedůvěryhodným poskytovatelům, či přímo podvodníkům, hledejte mezi známými společnostmi, které již nějaký čas působí na trhu a jejich služby jsou prověřeny dlouhou řadou zákazníků.

Mezi takové společnosti patří i společnost TGI Money a.s., která již od roku 2005 poskytuje nebankovní americké Prověřená nebankovní půjčkahypotéky. Díky individuálnímu přístupu a férovým podmínkám máme tisíce spokojených klientů a více jak 1,5 miliardy poskytnutých úvěrů.

Prověřené nebankovní půjčky poskytujeme ihned, bez zbytečného papírování a dlouhého otálení. S půjčkou od TGI Money a.s. nemusíte dokládat účel ani příjmy a peníze máte takřka ihned na účtu.

Stačí vyplnit online žádost a o zbytek se postaráme my. Nepotřebujete ani ručitele. Za půjčku ručíte vlastněnou nemovitostí, přičemž se nemusí se jednat přímo o vaši vlastní nemovitost.

Zástavcem může být i třetí osoba. Úvěrová smlouva je však psaná na vaši osobu.

Přesvědčte se o kvalitě našich služeb, o které svědčí i vítězství společnosti v nezávislém testu nebankovních společností provedeném Evropským sdružením pro podporu práv spotřebitelů Umbrella.

Analýza spotřebitelských produktů potvrdila, že poskytujeme výhodné podmínky úvěru za přiměřené poplatky. Organizátoři testu také ocenili  dostupnost a integritu námi poskytovaných informací.

Nebankovní půjčky jsou u zákazníků oblíbené především díky své snadné dostupnosti. Úvěrové společnosti si na rozdíl od bank zpravidla neprověřují potenciální klienty z hlediska jejich platební morálky a půjčky poskytují v mnohem kratším čase.

Ne vždy se však za dojmem komfortu skrývá férový přístup a výhodné podmínky. S TGI Money a.s. získáte jistotu prověřené společnosti, parametry bankovního úvěru a půjčku přitom vyřídíte snadno a rychle online.

Napsat komentář