Úvěry a půjčky od Providentu

Finanční společnost Provident Financial, obecně známa jako Provident, je na českém trhu známou značkou a lídrem v oblasti nebankovních finančních půjček.

Ač mnozí označují firmu jako lichváře, pravdou je, že Provident působí v oblasti sjednávání nebankovních úvěrů a půjček na českém trhu již od roku 1997 a její mateřská britská společnosti IPF je značkou působícím na světovém trhu od roku 1880.

Jak Provident vznikl

Úvěry a půjčky od Providentu jsou známy všeobecně v podvědomí široké veřejnosti, protože jsou na trhu velice dlouho. Původně byla společnost poskytující úvěry a půjčky pouze britskou společností Provident, kterou založil Sir Joshua A. Waddilove.

Úvěry a půjčky poskytoval za dob krize nemajetným, pracujícím lidem, s návratností do několika let. Jedinečnost nesla brzy své ovoce a společnost se tak mohla rozrůst.

Víte, že v dnešní době existují i nebankovní půjčky pro problémové klienty? Pokud patříte mezi ně, přečtěte si tento zajímavý článek.

Provident ve světě

Z britských ostrovů, kde Provident původně působil a po mnoha let, staletí poskytovával úvěry a půjčky, se rozrostl i dalších zemí, kde opět úspěšně poskytuje nebankovní úvěry a půjčky.

První zemí, kde došlo k expanzi Providentu byla Česká republika a pak ihned Polsko v roce 1997. Od roku 2000 poskytuje Provident úvěry a půjčky v Maďarsku, o rok později na Slovensku, dále v Mexiku a Rumunsku. V roce 2013 proběhla zatím poslední expanze na trhy Bulharska a Litvy.

Provident nabízí úvěry a půjčky i v České republice

Úvěry a půjčkyÚvěry a půjčky od Providentu se na českém trhu poskytují téměř dvacet let a za tu dobu získal Provident v oblasti úvěrů a půjček mnoha ocenění a především množství klientů.

Díky zcela bezkonkurenční nabídce nemá prakticky Provident v úvěrech a půjčkách konkurenci.

Provident nabízí mnoho variant a hlavně vše bez sankcí, pakliže zapomene klient splatit splátku půjčku včas.

To je obrovská výhoda a právě proto mnoho lidí u Providentu zůstává, nebo se k němu opakovaně vrací.

Několik významných ocenění

V Indexu etického úvěrování od organizace Člověk v tísni se Provident se svými produkty úvěry a půjčkami umisťuje pravidelně na předních příčkách, většinou na té nejvyšší. Tuto cenu získají ty produkty, které mají srozumitelný obsah a hlavně transparentní podmínky smlouvy.

Měli byste vědět, že … v porovnání s poplatky jsou náklady zanedbatelné a tak i díky tomu je Provident lídrem v poskytování nebankovních úvěrů a půjček.

Důvěra je důležitá

Společnost Provident, poskytovatel nebankovních úvěrů a půjček, je významnou společností, která stále roste a jde s dobou. To jsou další důvody, proč je stále v popředí na trhu úvěrů a půjček, a proto ji také mnoho lidí věří.

Napsat komentář