Půjčky SMS do 2000

Ne vždy, když si potřebujete, půjčit hledáte půjčky v hodnotě desítek či stovek tisíc. Mnoho lidí, kteří si peníze půjčují, potřebují získat finanční prostředky jen do výplaty anebo na menší výdaje a tak jim stačí vzít si půjčku 1000, 2000 anebo 5000 Kč.

Právě pro takové klienty jsou určeny nové SMS půjčky, díky kterým můžete získat tuto částku snadno, rychle a bez zbytečných formalit.

Sjednání SMS půjčky

I přesto, že se tyto úvěrové produkty nazývají SMS půjčky, můžete si je většinou sjednat také dvěma dalšími způsoby. Velmi využívaná možnost je podat si žádost přes internet, vyplněním krátkého formuláře.

Alternativou je pak zavolat na linku vybrané nebankovní společnosti a vyřešit sjednání půjčky po telefonu.

V takovém případě si ale dávejte pozor na to, aby se nejednalo o linku začínající trojčíslím 906, u těchto linek jsou hovory mnohem dražší.

Podmínky a požadavky

Na rozdíl od půjček v bank jsou SMS půjčky nabízeny s minimálními požadavky. Většinou je potřeba se pouze vejít do věkového limitu, který je buď 18, nebo 21 let.

Potřebujete také jeden doklad totožnosti, případně také bankovní účet, na který vám peníze z půjčky daná nebankovní společnost pošle.

Poplatky a navýšení

Protože se jedná o malé půjčky, nejsou zde takové klasické splátky jako u bankovních úvěrů. Úroky zde zaplatíte pouze v jednom poplatku, který se platí na konci období splatnosti.

 

Napsat komentář