Nebankovní půjčky bez poplatku

Půjčit peníze si můžete nejen v bance, ale také v nebankovním sektoru. I když v minulosti byli nebankovní poskytovatelé rizikoví a hrozily zde podvody častěji, než obvykle, v dnešní době se už situace změnila a vy si můžete půjčit peníze od ověřených a solidních poskytovatelů.

Jedním ze základních parametrů úvěru by však mělo být to, aby se jednalo o půjčky bez poplatku předem, tím totiž minimalizujete riziko podvodu.

Takové půjčky nabízí několik nebankovní společností, záleží na tom, jak je klient bonitní a kolik peněz potřebuje půjčit.

Nebankovní půjčky do 10 000 Kč

V případě, se vystačíte s krátkodobou půjčkou a nepotřebujete obnos vyšší, než 10 000 Kč nepřehlédněte krátkodobé SMS půjčky. Jedná se o malé rychlé půjčky, které si sjednáte, aniž byste museli vyjít z domu.

Stačí si totiž podat žádost o úvěr odesláním SMS anebo vyplnit formulář o půjčce na internetu. Po dohodě s obchodním zástupcem dané společnosti vám půjčku schválí a vy tak můžete mít peníze během několika hodin na svém účtu.

Co se týká navýšení u těchto krátkodobých půjček, platí se pouze jednorázový poplatek. Ten zaplatíte spolu s dlužnou částkou, až když končí doba splatnosti. Ta je většinou v několika variantách, ze kterých si můžete vybrat:

  • Půjčka na 7 dní
  • Půjčka na 14 dní
  • Půjčka na 21 dní
  • Půjčka na 30 dní

Nebankovní půjčka do 150 000 Kč

V případě, že vám nevyhovuje předchozí půjčka bez uvedení příjmu a patříte mezi klienty, kteří příjmy mohou doložit, si můžete půjčit mnohem více a to až 150 000 Kč bez ručitele. Tyto půjčky naleznete například u nebankovní společnosti Homecredit, která nabízí jak klasické spotřebitelské úvěry, tak kreditní karty či úvěry na auto.

Napsat komentář