Půjčka do výplaty

Výplata je často jediným příjmem, jaký má mnoho rodin v Česku.

Ne každý ze zaměstnavatelů však platí mzdy svým pracovníkům včas a tak se může občas stát, že lidé nemají před výplatou dostatek peněz a jejich jediným řešením jsou rychlé půjčky před výplatou.

Naštěstí se v poslední době velmi rozšířila nabídka nebankovních půjček a ze zahraničí k nám přišla forma tzv. finských půjček.

Takové SMS půjčky ihned u nás začala nabízet především firma Ferratum, která má s půjčováním peněz tímto způsobem zkušenosti ze zahraničí.

Finské SMS půjčky

Finské půjčka do výplaty je vhodná hned z několika. Jedním z hlavních důvodů je to, že jsou to malé půjčky a nezískáte díky nim tak velké částky jako v bance.

Půjčíte si prostě jen tolik, kolik potřebujete, ať už je to 500 nebo 10 000 Kč.

Další vlastností, která tyto půjčky předurčuje k využívání v situacích, kdy vám chybí peníze před výplatou, je doba splatnosti.

Ta bývá totiž velmi krátká, například nebankovní společnost Perfect Money vám půjčí i jen na 7 dní.

[poll id=“2″]

Tyto půjčky si lze sjednat několika způsoby. Velmi často se využívá online žádost, kdy stačí vyplnit jeden formuláře na internetu, a žádost máte podanou.

Nevyžadují se totiž typický podmínky a doklady, jako je například potvrzení příjmů anebo výpis z bankovního účtu.

Vše co stačí k získání půjčky udělat je podat si žádost, mít trvalé bydliště v ČR a být starší 18 let.

Převode peněz z půjčky je ihned na účet. Některé nebankovní společnosti kromě této možnosti nabízí také zaslání peněžních prostředků složenkou. Je to sice o něco pomalejší způsob, ovšem je ideální pro ty, kteří nemají svoje vlastní bankovní konto.

2 komentáře u „Půjčka do výplaty“

Napsat komentář