Půjčka pro zadlužené s exekucí

Dnešní doba je stále horší a horší pro ty, kteří půjčku mají nebo měli. Úroky za půjčky nejsou často vůbec výhodné a pokud se například dostanete do registrů dlužníků, musíte si půjčovat u firem, které mají velmi vysoké úroky a mohou vás tak nakonec dostat ještě do dalších problémů.

Půjčovat si v situaci, kdy jste zadlužení sice není dobré a často vám ani nikdo půjčit nechce, ovšem pro mnohé z nás je to jediná šance, jak problém odložit a vyřešit dočasně finanční krizi. Existuje ovšem někdo, kdo vám půjčí když patříte mezi zadlužené s exekucí?

Půjčka pro zadlužené

Pokud patříte mezi, kteří mají několik dluhů a neví jak z toho ven, tak možná ještě nejste úplně bez šance. Zadlužených lidí je v Česku mnoho, plno lidí má hypotéku, kreditní kartu, kontokorent a ještě nějakou půjčku. I takoví lidé si mohou dále půjčovat.

Pokud nemáte zápis v registrech, tak si můžete půjčovat i bank, ovšem spíše vám půjčí firmy typu Home Credit, Provident, Cofidis či Cetelem.

Zmiňované firmy si ovšem vybírají klienty, u který nehrozí problémy se splácením. Prohlíží tedy registry dlužníků a navíc mají taky velmi vysoké úroky, takže pro každého možná ideální volbou nebudou.

Jestliže vám stačí půjčka jen na menší částku, můžeme vám doporučit krátkodobé rychlé půjčky na občanku. Takových existuje v ČR spousta a zajistí vám částky od 1000 do 25 000 Kč.

Jestliže ovšem hledáte někoho, kdo vám půjčí větší sumu a vy tím splatíte všechny své předchozí dluhy, potom vám doporučíme půjčku od Acema Credit.

Acema Czech Credit je společnost, která se zaměřuje na poskytování větších úvěrů se ručením formou zástavy nemovitosti. Pokud máte finanční problémy a nemovitost, kterou se můžete zaručit, je pro vás Acema půjčka ideálním volbou.

Úrokové sazby jsou totiž velmi nízké a společnost patří mezi ověřené a bezpečné poskytovatele, takže se půjčky u nich bát rozhodně nemusíte.

Mají navíc přísný proces na schválení půjčky, takže si vybírají opravdu jen ty, kteří dokáží svoje pohledávky splácet. To je pak výhoda pro všechny žádatele, kteří jsou v exekuci nebo zadlužení a bojí se, že by mohli přijít i nemovitost a střechu nad hlavou.

1 komentář u „Půjčka pro zadlužené s exekucí“

  1. Poskytováním větších úvěrů, a to i bez zástavy nemovitosti dělá Nova Leasing. Podle jejich webu se dá ručít čímkoliv jiným, ale musí to být váš obchodní majetek. Z toho vyplývá, že půjčka je jen pro podnikatele.

    Odpovědět

Napsat komentář