Půjčka od Providentu – solventnost především

Jste okolnostmi donuceni půjčit si peníze? Od koho si je půjčíte? Solventností všech poskytovatelů půjček se nedávno zabývali i odborníci, kteří nakonec společnost Provident Financial prohlásili za nejsolventnější.

Provident Financial totiž představuje nejméně rizikovou půjčku ze všech nebankovních půjček.

Provident Financial

Společnost Provident Financial patří v České republice k nejvyhledávanějším nebankovním poskytovatelům půjček. Za svou existenci v Česku od roku 1997 pomohla již téměř 300 000 zákazníkům.

Ve skutečnosti její historie sahá ještě mnohem dál. Provident Financial byla založena již v roce 1880 ve Velké Británii.

Provident půjčky

Ptáte se, kolik si můžete půjčit? U Providentu si můžete půjčit peníze v rozmezí 4 000 – 80 000 korun a to na cokoliv. Provident se zbytečně neptá a vyřízení půjčky zbytečně neprotahuje.

Provident od vás nepožaduje žádnou registraci, ani udání důvodu, proč a nač půjčené peníze vlastně chcete.

Sjednání Provident půjčky je přitom snadné, rychlé a jednoduché. Stačí vám jen vyplnit nezávazný online formulář a po domluvě s odborným pracovníkem z Providentu, můžete mít již peníze do 24 hodin na svém vlastním účtu.

Tato půjčka je přitom vyřízena bez nutnosti mít ručitele, potřeby registrace, prokazování výše svého příjmu, potvrzení o zaměstnání anebo prokazování čistého registru dlužníků.

K vyřízení půjčky u Providentu musíte být občanem České republiky starší 18 let a doložit dva doklady totožnosti.

Odborníci si na půjčce od Providentu nejvíce cení jejich poctivého přístupu, transparentnost smluv a skutečnost, že nemá žádné skryté poplatky. Při podepisování smlouvy přesně víte, kolik si půjčujete, jaký bude úrok a kolik nakonec zaplatíte. Jste životní situací donuceni k půjčce? Pakliže chcete mít tu největší jistotu, je Provident půjčka dobrou volbou.

Napsat komentář