Založit nebo koupit společnost?

Pokud podnikáte a rostete, jednou přijde doba kdy budete chtít přejít z klasického podnikání jako OSVČ na podnikání formou společnosti.

V českých podmínkách je pro většinu podnikatelů pro tento případ nejvhodnější společnost s ručením omezeným, kterou lze získat relativně snadno a narozdíl od např.

Veřejné obchodní společnosti neručíte celým svým majetkem, ale pouze vkladem.

Založení sro společnosti, u nás trvá nějakou dobu a je k tomu potřeba vyplňování množství nejrůznějších formalit. Pro podnikatele, který se v legislativě příliš neorientuje tak nemusí být založení firmy právě nejsnazší úkol.

Z toho důvodu existuje nejen u nás ale i v zahraničí mnoho firem, které nabízejí služby související se základáním společností s jejich obchodováním.

Tyto firmy nabízí kromě usnadnění a zrychlení procesu založení vlastní firmy s ručením omezeným také možnost koupit si už připravenou společnost. Koupě tzv. Ready made firmy je pro mnoho podnikatelů výhodnější variantou.

Založení S.r.o.

Řešení pro vás tak může být například koupě ready made společnosti od Companyconsulting.sk. Jedná se právě o jednu z firem, která nabízí služby spojené se základáním a prodejem společností.

Díky jejich službám si tak můžete snadno založit novou společnost, koupit si už existující ready made společnost, sjednat si virtuální kancelář anebo si pronajmout sídlo.

V případě, že byste pak potřebovali prostory pro vaše obchodní jednání si lze u Companyconsulting.sk pronajmout také zasedací místnosti.

Tato forma spolupráce je vhodná například pro podnikatele či živnostníky, které živí tvorba web stránek a kteří chtějí působit profesionálně. Vystupováním jako firma s vlastním sídlem tak zvýšíte svoji prestiž a budete před klienty působit důvěryhodněji.

Napsat komentář