Nebankovní půjčka Liška [recenze]: Lze jí důvěřovat?

Chcete si rychle a bezpečně na něco půjčit peníze, ale bojíte se, že když půjdete do banky, nikdo vám nepůjčí nebo bude celý proces vyřízení trvat až moc dlouho? V tom případě vyzkoušejte nebankovní půjčku Liška. O co se konkrétně jedná?

Nebankovní půjčka

Za nebankovní společnosti obecně považujeme různé finanční instituce a organizace, které nabízejí různé finanční služby, nejedná se však o banky. Nebankovní půjčka je řešením pro všechny, kteří hledají rychlé půjčení peněz a nechtějí trávit zbytečný čas v bance u přepážky. Vše totiž zvládnete sami pouze pomocí zařízení s internetem. Tento druh půjčky je také řešením pro ty, kteří by na peníze od banky asi ani nedosáhli. Podmínky půjčky jsou totiž obvykle benevolentnější než u banky, zřídkakdy je potřeba doložit příjem či čistý výpis z rejstříku. Na druhou stranu je tato výhoda vyvážená poměrně vysokými splátkami. Na trhu nebankovních společností se pohybují i takové, u kterých bohužel při nesplácení zaplatíte mnohem více, než jste si vůbec půjčili. Proto je potřeba si vždy dávat dobrý pozor na to, kde si peníze půjčujete.

Chytrá půjčka

Liška je nebankovní půjčka, kterou si dokážete sjednat i vy sami z pohodlí vašeho domova, jelikož vám k tomu bude stačit pouze internet. Vše tak vyřídíte pouze prostřednictvím vašeho telefonu, tabletu nebo mobilu. Půjčit si můžete na cokoli a to od 1000 Kč do výše 100 000 Kč, vyřízení je zcela zdarma a splátkový kalendář si můžete nastavit až na 84 měsíců. V případě, že nebudete schopni půjčku splácet, můžete zažádat o prodloužení její splatnosti nebo o odklad několika splátek. Za vyřízení půjčky nejsou žádné poplatky a zažádat o ni může kdokoli, kdo dovršil 18 let. Záznam v rejstříku není překážkou, což je velké změna oproti jiným nebankovním půjčkám.

Jednodušší už to být nemůže

Co tedy potřebujete k tomu, abyste půjčku získali?

  • Plnoletost
  • Občanství ČR
  • Přístup na internet + zařízení jako je mobil, tablet, počítač
  • Vyplnění formuláře

Vyplňte formulář

Pokud jste se rozhodli, že si opravdu chcete či potřebujete na něco půjčit peníze, není nic jednoduššího než otevřít jejich webové stránky, kde hned na úvod najdete jednoduchý online dotazník. Ten je potřeba vyplnit, jeho vyplnění je opravdu rychlé a jednoduché. Pokud se spletete, formulář vás na to ihned upozorní. Zeptají se vás například na jméno, bydliště a další osobní věci, včetně toho, jaký je váš měsíční příjem a z čeho jej máte. Zvolíte si samozřejmě i výši částky, kterou si chcete půjčit.

Žádost podána

Vyplněním dotazníku automaticky také odesíláte žádost o samotnou půjčku. Kalkulačka vám vypočítá splátkový kalendář, takže budete přesně vědět, co a kdy budete platit. Žádost je poté ručně posouzena a v případě kladného schválení, se můžete těšit na slíbené peníze.

Vyplacení peněz

Pokud vám půjčku přislíbí, vyplacení peněz je již pouhou formalitou. Jedná se už doslova o pár minut. Proto, aby vám peníze poslali, je potřeba do formuláře vyplnit číslo vašeho bankovního účtu. Peníze vám na účet přijdou pár minut poté, co byla vaše žádost schválena.

Na co si dát pozor

V prvé řadě si opravdu dobře rozmyslete, zda půjčku potřebujete a zda své problémy nemůžete vyřešit nějak jinak. Na každé půjčce totiž vždy něco přeplatíte navíc, a proto je na vašem zvážení, zda vám to za to opravdu stojí. Na druhou stranu má půjčka Liška mnoho pozitivních recenzí a lidé kladně hodnotí její rychlost a spolehlivost. U nebankovních společností si obecně pohlídejte jejich legitimitu, úrokové sazby a poplatky, podmínky smlouvy a na internetu si přečtěte i nějaké recenze od zákazníků, které jsou dobrým ukazatelem toho, zda půjčka nemá nějaký háček.

Napsat komentář