Půjčka Crediton – diskuze zda jde o podvod

Jestliže hledáte poskytovatele krátkodobé půjčky, pak jste možná narazili na firmu Crediton.

Jde o zástupce litevské úvěrové společnosti, která působí ve více státech, nejen v Česku.

Crediton půjčky vám sice nejspíše nezajistí dostatek peněz na nové auto, ovšem mohou vám vypomoci když si budete potřebovat rychle půjčit třeba před výplatou.

Crediton půjčka se řadí mezi finské úvěry, které mají několik typických parametrů. Patří mezi ně už zmíněná nižší cílová částka, dále pak kratší doba splatnosti, rychlé a snadné vyřízení, získání peněz převodem na účet a různé bonusy.

Příklad splátek u Creditonu:

ČástkaSplatnostPoplatekCelkem
500 Kč14 dní132 Kč632 Kč
1 000 Kč14 dní165 Kč1165 Kč
1 500 Kč14 dní217 Kč1717 Kč
2 000 Kč21 dní378 Kč2378 Kč
2 500 Kč21 dní487 Kč2978 Kč
3 500 Kč21 dní678 Kč4178 Kč

První půjčka až do 4000 Kč

Půjčka CreditonVětšina nebankovních společností, které nabízí rychlé SMS půjčky před výplatou nabízí prvním klientům půjčku do 2000 nebo 3000 Kč.

Nižší suma je při prvním úvěru kvůli tomu, že zákazníkova bonita a solventnost není ověřena a právě splacením tohoto dluhu se prověří.

Pokud dluh splatíte bez problému, můžete si při druhé půjčce u Crediton půjčit až 7 000 Kč a tímto postupem se cílová částka vždy po splacení navýší.

Peníze na účet pohodlně

Jestliže si nechcete vyřizovat složité bankovní úvěry a stačíč vám pár tisíc od této nebankovní společnosti, pak není nic snazšího než na jejich stránkách vyplnit žádost o půjčku a počkat na schválení tohoto krátkodobého úvěru.

https://www.youtube.com/watch?v=KWw9Qzn3w4s

Společnost CreditOn má centrálu v Lotyšsku, kde jejich půjčku využilo již více než 16 000 klientů. Podmínky jsou přehledné, transparentní a výhodné a klienti mohou získat peníze do 15 minut od schválení žádosti a vyřešit nečekané finanční problémy.

Půjčka CreditOn

CreditOn je rychlá online půjčka. Od druhé žádosti je poskytována nejen přes internet, ale i přes SMS zprávy. Zažádat můžete odkudkoliv, kde je internet. Peníze mohou být na vašem účtu do 15 minut. Potřebujete potvrzení o příjmu nebo 3 poslední výpisy z účtu. Rychlá půjčka se nedoporučuje ke splácení jiných závazků, ale jen v případě nutné a nečekané potřeby peněz.

CrediOn recenze

Základní informace

 • Nebankovní půjčka na cokoli od 1 000 Kč do 20000 Kč
 • Úrok od 40 %
 • Doba splatnosti 7 až 31 dní
 • Možnost odložit splatnost od 1 do 60 dní
 • Peníze na účtu do 24 hodin
 • Vyplacení na účet
 • Potřebujete potvrzení o příjmu nebo výpis z účtu či výplatní pásky
 • Půjčku získáte i se záznamem v rejstříku trestů
 • Registry se kontrolují, s exekucí ji nedostanete
 • Půjčka je bez ručení
 • Nutno být občanem České republiky
 • Půjčka není určena pro cizince
 • Věk od 18 do 75 let
 • Mobilní telefon kvůli SMS s kódem
 • Účet v jedné z bank ČR, nebo dispoziční právo

Průběh žádosti

Na webu CreditOn.cz je přehledná tabulka, kde si zvolíte výši půjčky až do 20 000 Kč a dobu na kterou si chce peníze půjčit. Zobrazí se vám zvolená výše, poplatek a součet, který je splatný do uvedeného data. Na posledním řádku je přepočet poplatku na úrok a RPSN. Pod touto tabulkou stačí kliknout na „požádat“.

Vyplníte osobní informace, tedy jméno, příjmení, rodné číslo, číslo OP, číslo na mobil, e-mail a bankovní účet. Vyberete typ zaměstnání z nabídky, tedy OSVČ, zaměstnaný, mateřská/rodičovská, důchodce, student, invalidní důchodce, nezaměstnaný nebo ostatní. Zobrazí se vám popis zaměstnání.

Po odeslání žádosti vám přijde do 30 sekund SMS zpráva s kódem, který vložíte do příslušného pole. Zaškrtnete políčko „prohlašuji“ a registrace je dokončena. Žádost je během pracovní doby obratem zpracována a v případě schválení vám přijdou peníze na účet do 15 minut, nejpozději do druhého dne v závislosti na bance.

CrediOn půjčka recenze

Jak a kdy si půjčit

Ujistěte se, že budete mít dostatek finančních prostředků na splacení celé půjčky. Částku si můžete zvolit s přesností na stokoruny. Pokud jste v zahraničí, o půjčku nelze požádat. K získání půjčky od CreditOn.cz nepotřebujete žádné doklady, pokud od vás nejsou vyžádána. Potřebujete jen telefon a účet v české bance.

Sazebník poplatků

Výše půjčky            Doba splatnosti     Poplatek              Celková částka

2 000 Kč                                7 dní                           117 Kč                       2 117 Kč

3 000 Kč                                7 dní                           175 Kč                       3 175 Kč

3 000 Kč                                14 dní                         350 Kč                       3 350 Kč

3 000 Kč                                21 dní                         525 Kč                       3 525 Kč

4 000 Kč                                14 dní                         467 Kč                       4 467 Kč

4 000 Kč                                21 dní                         700 Kč                       4 700 Kč

Jak prodloužit půjčku CreditOn

Před řádným termínem splatnosti půjčky musíte zaplatit poplatek za prodloužení a ve svém uživatelském profilu zvolit počet dní, po jejichž uplynutí půjčku zaplatíte. Termín splatnosti rychlé půjčky můžete odložit od 1 do 60 dní.

Hodnocení, recenze a zkušenosti s půjčkou CreditOn

Výhodou rychlé půjčky CreditOn je žádost online a výplata do 15 minut na účet u FIO banky, České spořitelny, Raiffeisenbank, Komerční banky nebo u GE Money Bank, u jiné do 24 hodin. Společnost CreditOn si může vyžádat potvrzení o příjmu, pokud nedoložíte výplatní pásky nebo výpisy z účtů za poslední 3 měsíce, díky čemuž pak peníze nemáte obratem. Doklady však nepotřebujete.

Internetový formulář je velice přehledný a opakovaná půjčka je možná přes SMS. S rychlou půjčkou není spojeno RPSN, ale poplatky jejichž hodnota je ale ve srovnání s konkurencí poměrně dost vysoká. Proto zvažte, zda peníze opravdu potřebujete.

 

Napsat komentář