Půjčka 50000 bez registru


Registry dlužníků jsou pro mnoho lidí jedinou překážkou k tomu, aby získali úvěr a potřebné finanční protředky. Ať už potřebujete 10 000 nebo 50 000 Kč, je většinou všude potřeba alespoň nějaké prověření.

Nejčastější podmínkou pro určení solventnosti je tak často doložení příjmu, zástava nemovitosti, ručitel a právě prověření registrů dlužníků. V případě, že se registry neprověřují je většinou nutné splnit ostatní podmínky a ručit nemovitostí.

Právě to je případ nebankovní společnosti Acema Credit (sledujte jejich Twitter), která nabízí až překvapivě nízký úrok na to, že se řadí mezi firmy z nebankovního sektoru.

Tato firma nabízí úvěry ve vyšších částkách a to od 100 000 Kč až do 5 000 000 Kč. Jde tak o úvěry na delší dobu, které lze zároveň využít jako hypotéku.
AcemaAcema

Princip úvěru je docela podobný a to kvůli tomu, že je nutné zajištění nemovitostí. Výhody jsou ale v tom, že jsou jejich půjčky bez registrů dlužníků a bez nutnosti dokládání příjmů. V jejich nabídce nenaleznete ale jen půjčky, ale i další finanční společnosti. – FinanceChytře.cz

I když může být půjčka u Acema Credit pro mnoho lidí jedinou možnou variantou, je zde přeci jen už značné riziko.

acema-credit

Lidé, kteří si zde půjčují, ať už na rozjezd podnikání anebo na jiné účely ručí svojí střechou nad hlavou a v případě problémů se splátkami můžou přijít i bydlení.

V případě, že přemýšlíte o využití Acema Credit půjčky do 50000 bez registru proto dobře promyslete, zda budete vždy schopni pohledávku bez problému splácet.

Existují sice i další alternativy, například půjčka od Providentu, ovšem zde už se částečně do registrů dlužníků nahlíží.

Provident prochází vlastní registry také seznam dlužníků SOLUS, takže jestli jste někdy měli problém zde, pak vám pravděpobně nepůjčí. Podání žádosti zde je však rychlé a snadné, takže vyzkoušet to v případě nouze můžete.

Napsat komentář