Je Kredito24 podvod? – zkušenosti a diskuze


Na trhu s nebankovními krátkodobými úvěru stálé působí mnoho poskytovatelů, kteří fungují jen přes internet a sjednání půjčky je u nich buď online anebo přes telefon. Je proto často těžké odlišit, zda může jít o podvod anebo jde o solidní nabídku nějaké větší nebankovní společnosti.

Tuto otázku si možná kladou i noví zákázníci firmy Kredito24, která u nás nedávno začala rychlé půjčky před výplatou nabízet.

Kredito24 podvodKredito24 ovšem nepatří mezi žádné podvodné firmy, jde o solidní pobočku německé úvěrové společnosti, která nabízí finské SMS Půjčky.

Finské půjčky jsou poněkud odlišné od klasické spotřebitelské půjčky třeba z banky. Jejich odlišností je například:

  • krátká doba splatnosti – jen několik týdnů
  • minimální prověřování klienta – nenahlíží ani do registrů
  • rychlé vyřízení – peníze na účtě do 24 hodin
  • bez formalit – stačí vyplnit online žádost
  • jednorázová splátka – peníze vracíte před uplynutím splatnosti

Může se Kredito24 půjčka vyplatit?

Novým klientům se půjčka od této nebankovní společnosti vyplatit může, protože je zde úroková sazba 0 %. Všichni noví zákazníci mají totiž půjčku u Kredito24 zdarma.

Pro stálé klienty a opakovanou půjčku už to tolik neplatí, zde je nutné platit navýšení a to není zrovna málo. Například při splatnosti 14 dnů se dostanete na úrok asi 25 % z částky, kterou jste si vypůjčili. Při půjčce 10 000 Kč na dva týdny tak přeplatíte 2500 korun.

Výhody půjčky

I přesto, že nepatří Kredito24 mezi nejlevnější poskytovatele, mají několik výhod. Jednou z nich je třeba bonus za to, že se přihlásíte přes Facebook – ušetříte tak na splátce 100 Kč. Dalším bonusem je pak půjčka splacená do týdne, za kterou neplatíte žádný úrok navíc.

Napsat komentář