Půjčka 30000 ihned na účet


Bankovní instituce už dávnou nejsou jediným poskytovatelem půjček a úvěrů, možností, jak získat peníze za úrok je dnes mnohem více. Díky široké nabídce nebankovních společností můžete využívat rychlejších půjček, které jsou určeny i klientům s horší bonitou.

Ať už potřebujete půjčit na rozjezd podnikání, na nákup auta anebo zaplacení jiného dluhu, lze využít některých velkých nebankovních společností, jež nabízí jak půjčky v hotovosti, tak i bezhotovostní půjčky převodem na účet.

Půjčka 40000 ihned na účetMezi typické poskytovatele středních půjček v hodnotě desítek tisíc korun patří například firma Profi Credit.

Možná někteří z vás o této nebankovní společnosti už slyšeli, patří mezi stálé poskytovatele, kteří nabízí úvěry po celé České republice.

[poll id=“2″]

Kolik mi půjčí?

Půjčky od Profi Credit jsou dostupné do hodnoty až 166 000 Kč, ovšem ne každý může tolik získat. Výpočet hodnoty půjčky je individuální, záleží na bonitě a solventnosti klienta a na dalších faktorech.

Nejrychleji můžete zjistit, kolik vám u Profi Credit půjčí, když si podáte žádost na jejich webových stránkách. Vyplnění vám nezabere více než 5 minut a je to velmi snadný způsob, jak získat finanční prostředky, když vám chybí peníze.

Splácení dluhů

Splácí se pravidelně každý měsíc inkasem nebo převodem finančních prostředků na bankovní účet. RPSN u naší půjčky začíná už na 32,92%. Pro příklad – půjčku 30 000 Kč na 12 měsíců budete splácet splátkou v hodnotě 2907 Kč. – další info na pujcka30000akceihned.eu

Výhodou této půjčky je to, že ji získáte rychleji, než pokud byste si o peníze žádali v bance. Navíc ani zde není potřeba ručitel nebo zástava nemovitosti, je to opravdu bez závazků.
Dluh u nás splácíte postupně každý měsíc, vybrat si můžete volitelně z doby splatnosti od 1 roku až po čtyři roky.

Napsat komentář