Dlouhodobé půjčky bez registru a doložení příjmu


Už dlouho přemýšlíte nad koupí nového vozidla, ale stále vám nějaké peníze na vaše vysněné auto chybí. Pokud máte nějaké peníze našetřené a nechcete si brát auto na leasing, můžete využít některé z dlouhodobých půjček a zbytek peněz, které vám chybí si prostě vypůjčit.

V dnešní době existuje mnoho společností, které půjčují peníze rychle a bez otázek. Nebudou tedy zjišťovat, na co si peníze půjčujete a vy je můžete utratit opravdu za cokoliv. U výhodných půjček dokonce nemusíte ani dokazovat vaše pravidelné příjmy a půjčí vám jen na občanku.

U dlouhodobé půjčky to ovšem většinou neplatí, pokud si totiž půjčujete vyšší částky, je zde dlouhodobe-pujckyuž nutnost určité záruky. Doklad příjmu bývá tedy většinou pravidlem.

Dlouhodobé půjčky v hotovosti

Jestliže potřebujete peníze opravdu rychle, je asi nejlepší navštívit nejbližší pobočku některé známé nebankovní společnosti.

Příkladem může být:

  • Home Credit
  • Profi Credit
  • Provident Financial

Firma Home Credit má dokonce úvěr specializovaný přímo na nové řidiče, a tak si zde můžete na nové auto půjčit opravdu bez problému.

Výhodou Providentu je zase jejich rozsáhlá síť s obchodními zástupci, takže je kdekoliv v ČR možnost vyřízení jejich hotovostní půjčky, u které můžete mít peníze už do 24 hodin. Tento expresní úvěr ovšem stojí nemalé úroky, takže si dobře promyslete, než si půjčku u Providentu vezmete.

Zajímavou nabídku půjčky má firma Profi Credit, která nabízí klientům úvěry až do 166 000 Kč na cokoliv. Jejich půjčka je dostupná i online, stačí jen vyplnit krátký formulář na jejich webu.

Dlouhodobé seriozní půjčky u nás nabízí samozřejmě i bankovní instituce, u nich je ovšem vždy pravidlem procházení registrů, takže zde půjčky bez registrů a bez doložení příjmů určitě nezískáte.

Napsat komentář