Nejvýhodnější půjčka v dubnu 2014

V našem magazínu se snažíme přinášet nejen aktuální informace ale také zajímavé a výhodné nabídky některé firem z finančního sektoru. Právě proto vám dnes přinášíme článek o tom, jak je možné získat úvěr zdarma a to velmi rychle s platbou na účet.

Jde o typ finské půjčky, což je vlastně krátkodobý úvěr s nižší cílovou částkou. Lidé takové půjčky využívají před výplatou nebo v jiné finanční nouzi.

Peníze z půjčky můžete využít na cokoliv po určenou dobu splatnosti, která bývá v řádech několika týdnů.

Nejvýhodnější půjčka bez poplatku pře

Půjčka, kterou vám dnes prezentujeme je od nebankovní společnosti Perfect Money s.r.o., která funguje v České republice spolehlivě a bez problémů už několik let. Zaměřuje se pouze na tyto krátkodobé půjčky a patří mezi nejlepší poskytovatele finských úvěrů na trhu.

https://www.youtube.com/watch?v=bm0-VDULru0

I když jde o nebankovní půjčku, nabízí Perfect Money výhodný úrok už od 10 %. Úroková sazba je zde pohyblivá podle toho, na jak dlouho si peníze vypůjčíte.

Při vyplňování žádosti a vyřizování půjčky se samozřejmě hned dozvíte, jaký je úrok a kolik peněz musíte celkem splatit.

Vy ale u Perfect Money žádné úroky platit nemusíte, pokud jste zákazníkem, který si u nich půjčku ještě nebral a šlo by o první žádost.

První půjčka u této společnosti je totiž naprosto zdarma, bez navýšení a úroků. Navíc neplatíte ani žádný poplatek předem, takže za vypůjčení peněz poprvé opravdu nezaplatíte ani 1 Kč.

Online půjčky pro problémové klienty

Půjčku si sjednáte tak, že vyplníte krátkou žádost na jejich internetových stránkách. Zde najdete i přesné informace týkající se této SMS půjčky a také si díky online webové kalkulačce přesně zjistíte, jaké jsou splátky a navýšení.

Další bonus, který lze u Perfect Money získat je týden splatnosti navíc zdarma. Tato nabídka je určena stálým klientům, kteří si zde půjčují finanční prostředky opakovaně a vždy splácí dlužnou částku i s navýšením včas a v pořádku.

Místo 21 dnů splatnosti pak mají tito zvýhodnění klienti nárok na dobu splatnosti až 28 dnů.

Napsat komentář