Nejnovější SMS půjčka


I když u nás funguje už několik nebankovních společností, které nabízí půjčky a to i typu finského úvěru, stále se objevují a vznikají nové firmy, které se pouštějí do půjčování peněz formou SMS půjček.

Často tak musí přijít s opravdovou peckou, aby získali nové zákazniky, kteří mají u svých ověřených poskytovatelů už určité výhody a to především ve výši cílové částky, kterou mohou získat.

Nejnovější SMS půjčka, která se u nás v poslední době objevila je od firmy Zaplo Finance, která podobně jako třeba Půjčka7 nebo Perfect Money funguje jako dceřinná firma zahraničního investora.

Tato zpráva znamená větší bezpečnost, protože víte, že za touto firmou stojí velký hráč a nejde jen o nějaký podvod.

Nejnovější nabídky půjček

Bonusem, kterým láká nebankovní úvěrová společnost Zaplo Finance nové klienty, je to, že nabízí první půjčku úplně zdarma.

Tato nejnovější SMS půjčka je ale zdarma dokonce až do výše 5000 Kč, což není tak obvyklé (Crediton nabízí například první půjčku jen do 4000 Kč, Ferratum do 2000 Kč). Zaplo si tak určitě získalo své příznivce.

Další výhody této nové SMS půjčky spočívají v tom, že mají otevírací dobu 24 hodin, 7 dní v týdnu a vy si tak můžete Nejnovější SMS půjčkavyřídit půjčku i v neděli, nebo kdykoliv o víkendu.

Vyplácení peněz je ale převodem na účet, takže musíte počkat na fungování bank, které vám peníze převedou až v pracovní dny.


Sjednání této SMS půjčky je možné provést standardně jak už je zvykem přes internet. Stačí vyplnit formulář na jejich webu a odeslat ho, to funguje jako podání žádosti.

Schválení této půjčky bývá velmi rychlé, často v řádu desítek minut. Peníze pak můžete mít u sebe třeba už do dvou dnů. Jedná se tak o nejnovější a zároveň jeden z nejrychlejších způsobů, jak si můžete peníze půjčit třeba když potřebujete pár tisíc rychle před výplatou.

2 komentáře u „Nejnovější SMS půjčka“

  1. Dobrý den prosím o půjčku klidně i na směnku hlavně když bude rychlá i v neděli dnes. Jedná se o půjčku třicet tisíc ihned na účet na splátky. Ano jsem inval.důchodkyně. 605076842. Nejvíc mně mrzí ze pro banku jak nevydelavam desítky tisíc nejste zajímavý klient.Prosím o kontakt. Co nejrychleji.Děkuji

    Odpovědět

Napsat komentář