Profi CZ: Pomoc s vymáháním pohledávek

Jste věřitelem a někdo vůči vám neplní svoje povinnosti? Chcete-li v takových případech vidět vaše peníze, je nutné tento nepříjemný problém začít nějakým způsobem řešit. Nabízí se hned několik možností.

Na začátek je ideální zkusit spolupráci s externí společností, se kterou sepíšete smlouvu, a která bude následně jednat s vaším dlužníkem všemi možnými legálními prostředky. Jednou z takových společností je i Profi CZ.

Osobitý přístup přináší výsledky

mimosoudni-vymahani-pohledavekMožná se budete divit, ale i takové, mimosoudní vymáhání přináší v mnohých případech své ovoce. Externí společnost totiž jedná svérázným osobitým způsobem, který donutí většinu dlužníků své závazky nakonec uhradit.

Pokud by se to nakonec nepovedlo, nemusíte se obávat, že byste platili zbytečně další výdaje za tyto služby. Platíte totiž až v okamžiku, kdy je pohledávka vymožena, v opačném případě vám bude zcela zdarma doporučený další postup, který by mohl vést k získání peněz.

Možnost odkupu pohledávek

V některých situacích je ochotna společnost Profi CZ nabídnout i odkup pohledávek. A jaký je za těchto okolností postup?

Nejprve probíhá stejný proces, jako při mimosoudním vymáhání dluhů, teprve poté, až firma zjistí dostatek potřebných informací o dlužníkovi a konkrétní pohledávce, vám nabídne její odkup – tímto je pro vás celá záležitost vyřešena a vše ostatní již je problémem externí vymáhací společnosti.

Je v zájmu každého slušného občana, aby plnil své pohledávky. Pokud tak nečiní, nemůže se divit, že věřitel přistoupí, ač kolikrát nerad, k najmutí externí společnosti na vymáhání dluhů.

Jste-li na straně poskytovatele finančních prostředků, můžete si být jisti, že v podobných situacích nebudete na vše sami – svěříte-li se do rukou odborníků, je velmi pravděpodobný příznivý výsledek!

Napsat komentář