Opravdu rychlé půjčky pro ty, co na peníze spěchají

Máte zájem o půjčku, ale potřebujete peníze okamžitě? Nemůžete si dovolit dlouho čekat a hledáte úvěr, který byste získali ihned, bez jakéhokoli odkladu?

V tomto článku jsme se zaměřili na nejrychlejší úvěry, jež můžete v ČR získat. Shrnuli jsme pro vás základní informace o rychlých půjčkách a vybrali tři, které jsou skutečně rychlé, spolehlivé a prověřené.

Rychlé půjčky se nejčastěji vyplácejí převodem

Dnes už je vlastnictví bankovního účtu prakticky samozřejmostí a téměř všechny úvěry se tak vyplácejí formou bezhotovostního bankovního převodu.

Ten má spoustu výhod, na druhou stranu v některých momentech není úplně ideální. Pokud totiž potřebujete okamžitou půjčku a je víkend, musíte na provedení převodu obvykle počkat až do pondělí, kdy mají banky běžnou pracovní dobu.

Ne vždy je tak bezhotovostní půjčka ideálním řešením – platí to nejen pro víkendy, ale třeba i státní svátky. Naopak ve všední dny bývá převod rychlý, nicméně je třeba rozlišovat převod mezi dvěma účty u té samé banky nebo mezi různými bankami.

Při výběru rychlé půjčky je tak dobré si zjistit, u kterých bank má daný poskytovatel účty – pokud jej nemá u stejné banky jako vy, pravděpodobně dostanete peníze na účet až další pracovní den.

V některých situacích je rychlejší hotovostní půjčka

rychla-pujckaNěkdy tak může být lepším řešením hotovostní půjčka – ta se dá získat výplatou na ruku od pracovníka úvěrové společnosti, ale i jinými cestami – např. výběrem hotovosti v síti novinových stánků.

 

U některých společností je ale rozdíl v ceně takového úvěru, např. Provident má hotovostní půjčku mnohem dražší než tu bezhotovostní. Někdy je tak třeba si rozmyslet, zda je pro vás prioritou rychlost výplaty nebo celkové náklady za půjčku.

Nejrychlejší půjčky v České republice

Které půjčky v Česku patří k těm nejrychlejším? Skutečně rychlých úvěrů už je dnes velké množství, vybrali jsme tak alespoň tři, jenž patří k absolutní špičce a mají dobré ohlasy od klientů:

Kredito24 – bleskový nebankovní úvěr

Nebankovní půjčka Kredito24 je v tuto chvíli zřejmě nejrychlejší tuzemskou nebankovní půjčkou. Její rychlost je způsobena speciálním automatizovaným systémem, jenž vyhodnocuje žádosti ihned po jejich podání.

Žadatel tak nemusí vůbec čekat a hned se dozví, zda půjčku dostane nebo ne. Rychlá je zde i výplata a peníze můžete mít na účtě už do 15 minut. Pro úplnost dodáme, že Kredito24 nabízí půjčky od 1 000 Kč do 15 000 Kč se splatností do 30 dnů.

CreditAir – rychlá půjčka s neobvykle dlouhou splatností

online-pujcka-bez-poplatkuVelmi lákavá je půjčka CreditAir, kterou máte při první žádosti zdarma – maximum je 6 000 Kč a nemusíte platit žádné úroky ani poplatky (u vyšších částek do 10 000 K už ale poplatek je).

Zajímavé u této půjčky je, že její doba splatnosti není 30 dní, jako u většiny podobných úvěrů, ale hned 75 dní. Půjčka se navíc nesplácí naráz, ale na dvě samostatné splátky.

Zaplo půjčka – výplaty i o víkendech a svátcích

Půjčku Zaplo možná znáte z televizní reklamy s Láďou Hruškou, v současné době jde o jeden z nejžádanějších rychlých úvěrů. Maximální výše první půjčky je 8 000 Kč, které dostanete zcela bez úroků a poplatků.

Stálí klienti pak mohou dosáhnout i na vyšší částky, maximálně ale do 20 000 Kč. Doba splatnosti je vždy nanejvýš 30 dní, peníze si lze nechat poslat na účet nebo vybrat v síti prodejen Geco, které jsou otevřeny 7 dní v týdnu.

Rychlé půjčky mohou být i zrádné, vybírejte je s rozvahou

V souvislosti s rychlými úvěry musíme zmínit i riziko, kterému se zbytečně vystavují lidé, jenž

reagují na pochybné inzeráty a žádají si o půjčku od podvodných firem či jednotlivců. Nejčastěji tyto podvody spočívají ve výběru tučného poplatku předem nebo v provozování drahých telefonických linek. V obou případech pak zájemci žádný úvěr nedostanou, zato však přijdou o spoustu peněz.

1 komentář u „Opravdu rychlé půjčky pro ty, co na peníze spěchají“

Napsat komentář