Nové SMS půjčky 2016

Nové SMS půjčky 2016Patříte mezi ty, kteří si už občas peníze půjčili, ale zatím jste nebyli spokojeni s žádnou nebankovní společností, které SMS půjčka na trhu nabízí?

Pokud by vás zajímalo, zda se v roce 2016 objevili nějací další poskytovatelé těchto úvěrů, potom by vás měl určitě zajímat tenhle přehled nebankovních společností a jejich hodnocení.

Nová Japonská půjčka

Jednou z nejoblíbenějších SMS půjček v roce 2016 se stala Japonská půjčka. Tahle SMS půjčka pod záštitou Home Credit, nabízí totiž velmi výhodné úvěry a hlavně nízké poplatky.

Prohlédnout si detaily Japonské půjčky >>

Na úrocích zde přeplatíte znatelně méně než u konkurence, navíc jde o bezpečnou službu a nabízí také možnost prodloužení splácení. Kromě této služby jsou zde další expresní možnosti, jako okamžitá výplata apod.

Další nespornou výhodou Japonské půjčky je potom to, že vám postupně nabízí více a více peněz, takže si zde nakonec můžete půjčit až 50 000 Kč. Nevýhody služby ovšem spočívají v tom, že mají přísnější schvalovací podmínky a nepůjčí vám například tehdy, pokud jste v registru dlužníků.

Zonky půjčky 2016

O službě Zonky.cz jste již určitě slyšeli. Jde o novou finanční službu na poli tzv. P2P půjček. Nejde tedy přím o poskytovatele SMS půjček, jako je tomu třeba u Japonské SMS půjčky.

Služby Zonky funguje tak, že si zde půjčují lidé mezi sebou. Existuje tu skupina investorů, která je složena z „obyčejných“ lidí a potom jsou tu žadatelé o půjčku. Ti zadávají poptávky a pokud se investorům poptávka zalíbí, mohou investovat a tím pádem půjčit žadateli.

Prohlédnout detaily Zonky půjčky >>

Tato služba patří mezi novinky na trhu, ale stala se také velmi oblíbenou. Nejsou zde totiž tak přísné schvalovací podmínky a zároveň se zde můžete dostat na výhodné úroky, takže se určitě vyplatí o téhle službě zapřemýšlet.

Půjčka hned teď!

Nové SMS půjčky 2016Další novou službou, která nabízí nově SMS půjčky v roce 2016 je stránka www.pujckahnedted.cz, která nabízí opravdu jen mikroúvěry do 4500 Kč.

Prohlédnout detaily služby PůjčkaHnedTeď.cz >>

Jednoduchá stránka nabízí jen základní informace, ovšem právě díky jednoduchosti je celé vyřízení velmi rychlé a vyplnění žádosti bleskové. Půjčit si zde můžete několik tisíc na dobu od jednoho týdnu až do jednoho měsíce. Splátka probíhá klasicky jednorázově, převodem na účet stejně jako výplata půjčky.

Napsat komentář