SMS půjčka ihned úplně každému


Tentokrát se opět zaměřujeme na krátkodobé úvěry a jejich nabídku v Česku. Obor SMS půjček je totiž mezi klienty velmi žádaný, lidé si tyto půjčky berou často a většina z nich opakovaně.

Je to mnohem snazší než si vyřizovat půjčku v bance, nepřeplácíte takové sumy a nejste vázáni na dlouhou dobu. Během pár týdnů dluh naráz splatíte i s úroky a fungujete zase s čistým štítem.

Půjčit si můžete dokonce už na jeden týden, takže jde opravdu o chvilkovou záležitost. Navíc u tak krátké půjčky přeplatíte jen minimum, úroky jsou zde skoro jako v bance.

Kdo ale nabízí SMS půjčky ihned a navíc schválí žádost skoro každému? To už je obtížnější, hledání takového poskytovatele z nebankovního sektoru chvilku zabere.

SMS půjčka do výplaty

Můžete si zkusit požádat třeba o první půjčku bez úroku od Perfect Money, která vám poprvé nabídne až 3000 Kč. Bohužel však úplně každému půjčky neschválí, i když nepotřebují prokazovat výši příjmů.

Další nebankovní společností, která nabízí SMS půjčky je Dollar Financial Czech Republic, která nabízí svoji Omega půjčku ihned na účet. U nich není třeba ani žádná smlouva (pokud si nepůjčíte více než 5000 Kč), ale platí se zde

registrační ověřovací poplatek 1 Kč.

Třetí možnosti je potom půjčka od Ferratum. Jejich SMS půjčka úplně každému sice určena není, ale výhodou u nich je to, že také neprověřují vaše příjmy.

Navíc vůbec neprohlíží registry dlužníků a nezkoumají tak bonitu klienta, pokud nedluží přímo Ferratum.

Půjčit si u nich můžete částku už od 500 Kč až do 10 000 Kč. Ferratum sice poskytuje také krátkodobé půjčky a úvěry, ovšem dobu splatnosti si u nich můžete prodloužit za poplatek až o 3 měsíce. Standardní doba splatnosti je u nich od 7 dnů do 45 dní.

Půjčka je dostupná online, přímo na jejich stránkách. Stačí vyplnit krátkou žádost a počkat na kontakt od jejich telefonního obchodního zástupce.

Napsat komentář