Nova leasing – nabízí zpětný leasing


Finanční prostředky jsou dnes důležité při rozjezdu snad každého klasického podnikání, pokud tedy zrovna neděláte v oboru, kde jsou náklady minimální (např. právník, IT). Ne každý má ovšem čas a možnosti naspořit si dostatek peněženích prostředků na to, aby začal se svým vysněným businessem .

Proto existuje plno finančních institucí, mezi které patří nejen banky ale i nebankovní společnosti, které vám pomohou s financováním podnikání pomoci, ať už rozjíždíte second hand, anebo začínáte třeba v mezinárodní dopravě.

Jednou z nebankovních společností, jejíž společnosti lze využít je Nova Leasing a.s., která patří mezi poskytovatele úvěrů a leasingů.

V nabídce mají jak klasické půjčky pro lidi s možností doložení příjmu, tak i nabídku zpětného leasingu pro ty, kteří mají vybavení firmy, které mohou v této službě využít a získat tak rychle hotovost.

Rychlé online půjčky

Jednou z velkých výhod této nebankovní společnosti je to, že fungují na internetu a bez problému si u nich na stránkách můžete vyplnit základní předběžný registrační formulář a Nova Leasing a.s.vyřídit si tak některou z jejich nabízených služeb.

Peníze z leasingu


Díky zpětnému leasingu, jež Nova Leasing a.s. nabízí může vaše firma rychle získat peníze a přitom bez problému dál fungovat. Pokud máte nějaké vybavení a stroje, můžete je formou leasingu této firmě prodat a ona vám je obratem ihned pronajme a vy je máte pronajaté na leasing.

Po splacení leasingu je vybavení a stroje opět vaše. Služba je vhodná pro ty, kteří potřebují zajistit peníze rychle v hotovosti a nevadí jim, že po čase na leasingu přeplatí na úrocích.

1 komentář u „Nova leasing – nabízí zpětný leasing“

  1. Leasing je dle mého hloupost. Zpětný leasing přesně nechápu, ale od doby co jsem na firmu koupil auto na leasing, už to slovo nechci ani slyšet. Dnes to dělám tak, že si najdu dlouhodobou půjčku (zdrojů je spousta, třeba zde http://www.coolpujcky.cz/dlouhodobe-pujcky ) , majetek pořídím za hotové a dále splácím už jen tu půjčku. Proč? Je to jednodušší. Jsem unavený ze všech pochybných podmínek leasingu, které se neustále mění.

    Odpovědět

Napsat komentář