GY Money banka

Pokud se zajímáte o správu svých financí alespoň trochu do hloubky, tak se určitě zamýšlíte nad tím, jakou banku si vybrat pro administraci svých peněžních prostředků.

V Česku nyní působí rozhodně nemálo bank, takže si můžete vybrat opravdu to co právě potřebujete, ať už je to co nejnižší ceník anebo široká nabídka služeb.

Novou nebo ověřenou banku?

Mezi nové banky, které u nás fungují teprve pár let a přišli právě s nabídkou velmi levných služeb patří Mbanka, Air bank (viz konsolidace půjček Air bank), Equa bank a Zuno banka. U těchto bank si můžete bez problému zařídit třeba bankovní účet zdarma bez poplatků za vedení.

Ne vždy je u těchto bankovních domů ovšem taková nabídka služeb jako u konkurenčních starších firem, ať už jde o možnosti bankovního účtu, typy plateb, doplňkové úvěrové služby a další.

Pokud hledáte u banky spíše tohle, pak by vás mohla zajímat Gy Money banka, která patří mezi stálé a ověření hráče na českém finančním trhu v oblasti bankovnictví.

Půjčky a úvěry

 

Mezi vyhledávané služby u mnoha klientů patří určitě úvěrové produkty, ať už jde o samostatnou půjčku nebo třeba kontokorent k vlastnímu bankovnímu kontu.

 

V kategorií úvěrových produktů toho najdeme opravdu hodně, nabízí třeba:

  • klasické osobní půjčky
  • kreditní karty
  • kontokorentní úvěry
  • konsolidace půjček a dluhů
  • hypoteční úvěry
  • refinancování hypoték

Nejen pro standardní klienty, ale i pro firmy nabízí GE Many bank samozřejmě možnost spoření, investic a zhodnocení peněžních prostředků. Využít tak můžete například jejich spořící účet nebo firemní depozitní účet.

Napsat komentář