Konsolidace půjček bez registru


Mnoho půjček vám může přerůst přes hlavu, zvláště když přijdete třeba o část příjmů. Pokud vás postihne situace, kdy máte pocit, že jen splácíte a nazbyt vám nic nezůstává, je vhodná doba popřemýšlet o konsolidaci půjček bez registru.

Co je to konsolidace půjček bez registru

Konsolidace půjček znamená sloučení všech jednotlivých úvěrů jediného dlužníka v jeden, který nabízí tak benevolentnější přístup od věřitele, jež jednotlivé půjčky spojuje a bere na sebe.

Může tak dlužníkovi nabídnout mnohem nižší úrok a tudíž i výhodnější finanční podmínky.

Klient, dlužník se tak zabaví řady měsíčních plateb a platí pouze jedinou, kterou mu stanoví nový věřitel, poskytující konsolidaci půjček bez registru.

Více informací o konsolidacích vašich půjček si přečtěte zde.

Dluhová past, pozor na ni

V praxi to vypadá tak, že pokud máte plno půjček, často krátkodobých, zatížené vysokým úrokem a vaše výdaje se Konsolidace půjčekspíše zvyšují, je můžete se tak dostat do plateb v prodlení.

Řada poskytovatelů půjček z nebankovního sektoru stanovují ve svých smluvních podmínkách často příliš vysoké sankce za zpožděné platby, anebo se navýšený úrok stále zvyšuje.

Dlužník se tak může dostat do duhové pasti.

Kdy je na konsolidaci vhodný čas

Jestliže již máte více nebankovních půjček, a hrozí, že vaše výdaje budou vyšší, nebo splácení stěží zvládáte, je nejlepší čas popřemýšlet o konsolidaci půjček bez registru. Lidé dělají tu chybu, že o této možnosti neví, nebo o ní neuvažují včas, většinou se k ní přikloní až v době, kdy je pozdě a konsolidaci půjček i bez registru jim nabude schválena.

Víte, že … o konsolidaci půjček naleznete užitečné informace i na Facebooku.

Včas o konsolidaci popřemýšlet

V případě, že je dlužník dlouho po splatnosti a dluží vysokou finanční částku dohromady, nemusí mu být konsolidace půjček bez registru schválena. Je určena těm, kteří si chtějí libovolné množství půjček sloučit do jediné za výrazně lepších podmínek.

Napsat komentář