Půjčka bez doložení příjmů Cetelem


Poskytovatelů nebankovních úvěrů je i v ČR nemálo, každopádně existují společnosti, jež jsou veřejně známé a i pro ty, co si u nich nepůjčují. Jednou z těchto společností je i Cetelem, poskytovatel nebankovních úvěrů s masivní reklamní kampaní.

O společnosti Cetelem

Cetelem poskytuje nebankovní úvěry již více než 15 let a za tu dobu prošel významným vývojem.

Nabídku upravuje na základě aktuálních požadavků moderní doby, proto si lidé od takové společnosti půjčují. Je dceřinou společností francouzské banky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, jež byla založena v roce 1953 a dnes funguje v asi třiceti zemích světa.

Lidé si půjčky od Cetelemu oblíbili už jen proto, že se jedná právě o zaručenou společnost, které poskytuje půjčky snadným a dostupným způsobem.

Patří dokonce mezi řadu různých asociací, jako jsou: Sdružení pro bankovní karty, Asociace pro elektronickou komerci, Česká leasingová a finanční asociace, či Sdružení právnických osob SOLUS.

Jak produkty Cetelem nabízí

Tato velká společnost se nesoustředí pouze na krátkodobé půjčky, a její nabídka je vskutku rozmanitá. Samotné klasické půjčky jsou jen malý základ.

Osobní půjčka

Snad tím nejpopulárnějším a často vyhledávaným produktem je právě osobní půjčka, která nabízí zřízení úvěru na částku 20 000 až do částky jednoho milionu korun českých.

Velkou výhodou je, že tento úvěr je bez poplatků, takže se dost podobá běžnému bankovnímu úvěru a díky tomu si jej lidé také masově oblíbili.

Kreditní karta

Jistou formou půjčky je i kreditní karta, která u nás sice až tak populární není, jako třeba ve státech západní Evropy, či severní Ameriky, ale i tak ji velké procento lidí vlastní. Kreditní karta CetelemCetelem poskytuje jednu z těch přijatelnějších variant kreditních karet s bezúročným obdobím až 55 dní.

Nákup na splátky

Cetelem spolupracuje s ohromným množstvím prodejců spotřebního zboží, jak kamenných obchodů, tak e-shopů s tím, že poskytuje finanční zajištění na splátky klientům, jež si nemohou, nebo nechtějí dovolit plnou sumu za zboží utratit. Tento druh produktu je velice oblíbený.

Auto-moto

V případě, že budete potřebovat financovat nákup nového vozu, můžete se obrátit přímo na Cetelem. Připraví vám vhodnou úvěrovou smlouvu, jejíž součástí je i havarijní pojištění a tato půjčka je poskytovaná bez ručitele.

Pojištění

V nabídce této velké nebankovní finanční společnosti nechybí ani pojištění, jak produktů, tak především majitelů těchto úvěrových účtů.

Lze si zřídit populární pojištění proti neschopnosti splácet, zneužití karty, ale i pojištění osobních věcí, nebo dokonce úrazové pojištění a mnoho dalšího.

Půjčka bez doložení příjmu

Tím nejoblíbenějším produktem poslední doby je půjčka bez doložení příjmů. Na nebankovní společnosti se s žádostí o půjčku obracejí obvykle lidé, kteří nechtějí či nemohou doložit svůj příjem.

Proto také jsou ty úvěry, kde není nutno příjem dokládat velice oblíbené a žádané. Nejen pro poměrně snadné vyřízení, ale i nabízenou variabilitu, co se výše půjčky týče, nebo doby splácení a mnoho dalšího.

Výhody půjčky bez doložení příjmu Cetelem

Stabilita společnosti

pujcky-cetelemCetelem je na trhu již několik let a díky svému rozšíření je společností stabilní, což zvyšuje důvěru u potenciálních klientů.

Společnost, která si zakládá na přístupu a nabízí množství produktů není určitě podvodnou společností a lidé ji tak mnohem více důvěřují, než malým, mladým firmám.

Snadná dostupnost, pohodlí

Není potřeba dokonce ani nikam chodit, pokud si potřebujete vyřídit úvěr. Vše provedete z tepla svého domova.

Peníze na cokoli

Jde o půjčky bez účelné, takže se nemusíte zpovídat, na co bude částka použita.

Příznivá cena

V porovnání s jinými nebankovními společnostmi patří Cetelem mezi ty, jež nenabízí produkty s lichvářskými úroky a to je nutné ocenit.

Pojištění

Každému se jednou může stát, že ho postihne nečekaná událost, kvůli které nebude mít na splácení. Dá se však proti tomu pojistit.

Napsat komentář