Podobná půjčka jako Půjčkomat, i na složenku


Lidé, kteří si potřebují půjčit pár tisíc korun před výplatou na krátkou dobu často využívají poskytovatele krátkodobých půjček, třeba jako je Půjčkomat, aby si zajistili peníze bez obtíží a třeba i do druhého dne.

Půjčkomat má sice k dispozici rychlé nebankovní půjčky, díky kterým lze získat částku až do 20 000 Kč rychle přes internet, ale má jednu nevýhodou a tou je nutnost doložení příjmů.

Krátkodobé půjčky totiž využívají nejen zaměstnanci a živnostníci, ale také třeba studenti nebo senioři, kteří mají příjem minimální anebo žádný.

Právě těm by se hodila půjčka, u které není příjem potřeba dokládat. Existuje někdo takový, kdo nabízí půjčky podobné Půjčkomat.cz ale i bez doložení příjmů a třeba i na složenku?

Mezi takovou firmu můžeme rozhodně zařadit nebankovní společnost Ferratum, která je snad ještě známější než Půjčkomat. U Ferratum si lze sice požádat o půjčku maximálně 10 000 Kč, ovšem žádné doložení příjmů není potřeba.

Právě Ferratum je také firma, která nabízí půjčky i tak, že vám pošle peníze poštovní složenkou. Využít tohoto úvěru tak mohou i lidé, kteří nevlastní bankovní účet.

Kromě Ferratum si lze samozřejmě rychle a krátkodobě vypůjčit peníze také jinde. Nově například nabízí zajímavé půjčky společnosti Kredito24 a Zaplo Finance.

Půjčky od Kredito24.cz jsou určeny těm, kteří hledají půjčky i bez nahlížení do registrů dlužníků. Právě zde si totiž mohou půjčit i lidé, kteří jsou na seznamech dlužníků, ať už jde o SOLUS nebo centrální registr.

Zaplo půjčka je zase vhodná pro klienty, kteří chtějí schválit půjčku i o víkendu, v sobotu či neděli a opravdu na peníze spěchají. Zaplo Finance totiž fungují nonstop i během víkendu.

Napsat komentář