Konsolidace půjček Air bank

V dnešní době působí na trhu velké množství bankovních institucí, ať už jde o přímo české banky nebo o pobočky zahraničních institucí.

Mezi nově vzniké banky, které u nás působí kratší dobu patří třeba Equa banka, Zuno bank nebo Air bank.


Právě u poslední zmíněné je možné využít několik služeb, mezi něž řadíme i sjednocení půjček a dluhů od jiných bank či nebankovních společností. Konsolidace půjček od Air bank je dostupná pro všechny klienty, ať už jste stálým zákazníkem či novým klientem této banky.

Online kalkulačka Air bank

Přímo na internetových stránkách této banky si můžete vypočítat, kolik je možné ušetřít při konsolidaci půjček. Můžete tak platit značně nižší částku při vaší měsíční splátce dluhu.

)

Sloučit si takhle můžete nejen klasické půjčky, ale také třeba kreditní karty nebo kontokorentní úvěry.

Jak to funguje?

Nevíte, jak vlastně konsolidace půjček a úvěrů funguje? Jde vlastně o sloučení více dluhů (třeba spotřebitelský úvěr od Cetelem, Era kreditka a půjčka u mbanky).

Založit účet zdarma u mBanky >>

Díky Air bank všechny dluhy sloučíte do jednoho a dluh už se pak přenese na Air banku, které měsíčně splácíte jednorázově za všechny sjednocené úvěry.
Air bankaVětšinou si můžete nastavit nové datum splatnosti, pokud se vám stávající nehodilo a můžete si také změnit dobu splatnosti a tím si změnit výší splátky.

Kde si konsolidaci zařídit?

Air bank má u nás sice jen pár poboček, ale většinou už je pokrytí docela dobré, stačí dorazit do většího města. Pobočky Air banky najdete například na webu PobockyFirem.cz

Vyřídit si konsolidaci dluhů můžete taky online, po internetu. Vyřízení je možné přímo na stránkách Air bank.

Napsat komentář