Je Kredito24 podvod? – zkušenosti a diskuze


Na trhu s nebankovními krátkodobými úvěru stálé působí mnoho poskytovatelů, kteří fungují jen přes internet a sjednání půjčky je u nich buď online anebo přes telefon. Je proto často těžké odlišit, zda může jít o podvod anebo jde o solidní nabídku nějaké větší nebankovní společnosti.

Tuto otázku si možná kladou i noví zákázníci firmy Kredito24, která u nás nedávno začala rychlé půjčky před výplatou nabízet.

Kredito24 podvodKredito24 ovšem nepatří mezi žádné podvodné firmy, jde o solidní pobočku německé úvěrové společnosti, která nabízí finské SMS Půjčky.

Finské půjčky jsou poněkud odlišné od klasické spotřebitelské půjčky třeba z banky. Jejich odlišností je například:

  • krátká doba splatnosti – jen několik týdnů
  • minimální prověřování klienta – nenahlíží ani do registrů
  • rychlé vyřízení – peníze na účtě do 24 hodin
  • bez formalit – stačí vyplnit online žádost
  • jednorázová splátka – peníze vracíte před uplynutím splatnosti

Může se Kredito24 půjčka vyplatit?

Novým klientům se půjčka od této nebankovní společnosti vyplatit může, protože je zde úroková sazba 0 %. Všichni noví zákazníci mají totiž půjčku u Kredito24 zdarma.

Pro stálé klienty a opakovanou půjčku už to tolik neplatí, zde je nutné platit navýšení a to není zrovna málo. Například při splatnosti 14 dnů se dostanete na úrok asi 25 % z částky, kterou jste si vypůjčili. Při půjčce 10 000 Kč na dva týdny tak přeplatíte 2500 korun.

Výhody půjčky

I přesto, že nepatří Kredito24 mezi nejlevnější poskytovatele, mají několik výhod. Jednou z nich je třeba bonus za to, že se přihlásíte přes Facebook – ušetříte tak na splátce 100 Kč. Dalším bonusem je pak půjčka splacená do týdne, za kterou neplatíte žádný úrok navíc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *